Tootegrupid

Aju toitained- Brain Nutrients aju töö taastamine-30 kpt toidulisand

Hind:
13,80 €
Kogus: - +
   - või -   

Sisaldab vitamiine, fosfolipiide ja aminohappeid, mis optimeerivad aju funktsioneerimist, toetades keskendumisvõimet ja mälu.

 

  • Koliin on oluline toitaine, mis toetab aju ja nävisüsteemi normaalset arengut ja täisväärtuslikku funktsioneerimist. Kollin on oluline aju signaalmolekuli atsetüülkoliini moodustamiseks, mis aitab säilitada mälu ja toetab kognitiivset fuktsiooni.
  • Fosfatidüülseriin toetab mälu ja vaimset sooritusvõimet
  • Vitamiin B5 aitab kaasa normaalsele vaimsele jõudlusele ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust
  • Vitamiinid B3 ja B12 aitavad hoida närvisüsteemi normaalsena ning vähendada väsimust ja kurnatust.

Kasutamine  2 kapslit üks või kaks korda päevas (lapsed vanuses üle 8 aasta 1 kord päevas) koos toiduga või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Tootja HigherNature

Maaletooja ViaNaturaleOÜ

 Koostis

Neto 25gr.

Kaks kapslit sisaldavad: %NRV*-st
Natsiin (vitamiin B3) 20mg NE 111%
Foolhape  100mcg 50%
Vitamiin B12 20mcg 2000%
Pantoteenhape (vitamiin B5)  200mg 3333%
Fosfatidüül seriin 30mg -
Koliin 260mg -
Arginiin püroglutamaat  200mg -
Atsetüül-L-karnitiin 100mg -

*NRV (nutrient reference value) = päevane võrdluskogus

KOOSTISOSAD:
Koliin bitartraat, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, kaltsium d-pantotenaat, arginiin püroglutamaat, fosfatidüül seriinirikas letsitiin (sojast), (antioksüdant: vitamiin C), atsetüül-L-karnitiin HCl, ränidioksiid, taimne kaltsiumstearaat, mikrokristalliline tselluloos, niatsiin (nikotinamiidina), foolhape, metüülkobalamiin.

EI OLE LISATUD soola, tärklist, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ja maitseaineid.

Kokku sobivad tooted

Sõna „letsitiin“ on pärit Kreeka keelest, tähendades munakollast.Santegra produkt sisaldab taimset päritolu letsitiini. See on valmistatud geneetiliselt moondamata kõrgekvaliteedilisest puhtast sojast

16,80 €