Tootegrupid
Altrient Liposomal Glutathione 30x5.jpg Zoom

Altrient Liposomal Glutathione 450mg - liposomaal glutatioon - 30x5,4ml - toidulisand

Kaubamärk:
Hind: 96,00 €
86,40 €
Kogus: - +
   - või -   

Enamik tavalisi glutatiooni vorme - tabletid, kapslid, pulbrid, vedelikud ja isegi toiduallikad - on vähe kasulikud, kuna nad ei suuda organismi seedeprotsessidele vastu seista ja imendumistase on kehv. Kuni viimase ajani on glutatiooni intravenoosne manustamine osutunud kõige tõhusamaks imendumise viisiks, kuid see meetod on nii kulukas kui ka ebapraktiline. Õnneks kasutab Altrient Glutation kliiniliselt tõestatud liposomaalset glutatiooni nimega Setria®, pakkudes märkimisväärseid eeliseid.

VideoSetria® glutatioon on puhtaim ja ohutum glutatiooni vorm, mis on toodetud patenteeritud kääritamisprotsessi abil. Altrient Glutatioon on kapseldatud oluliste fosfolipiidide kihtidesse, mida nimetatakse liposoomideks. Need moodustavad sisu ümber kaitsva membraani, võimaldades peaaegu 100% biosaadavust. Pisikesed liposoommullid võivad seedemahladest mööda minna ja viia glutatiooni otse rakkudesse. See suukaudne valem pakub lihtsat ja tõhusat viisi glutatiooni taseme tõstmiseks.

Võta 1-2 kotikest päevas.

Kui olete rase või toidate last rinnaga, pidage enne selle toote kasutamist nõu arstiga.

Parima tulemuse saavutamiseks rebige kotikeselt sälkunud ots, pigistage geeli sisu väikesesse kogusse vette või oma lemmikjooki ja jooge.

Imendumise kiirendamiseks juua tühja kõhuga ja oodake enne söömist vähemalt 15 minutit.

Toitumisalased faktid: 1 kotike (5,4 ml) 30 kotikest karbis
  Kogus kotikese kohta % NRV *
Setria® L-Gutatioon (redutseeritud vorm) 450 mg
Fosfolipiidid (sojaletsitiinist) 1000 mg
millest fosfatidüülkoliin 500 mg
* Toitainete võrdlusväärtus † NRV ei ole kindlaks määratud
Setria® on Kyow Hakko Bio Co. Ltd. registreeritud kaubamärk.

KOOSTIS: Deioniseeritud vesi, letsitiinfosfolipiidid, L-glutatioon, alkohol (etanool), kaaliumhüdroksiid (pH reguleerimiseks).

Kokku sobivad tooted


Toode Lutsern rikastab toitu bioaktiivsete ühendite kompleksiga, mis soodustavad immuunsuse tugevdamist ja aitavad hoida organismi tervist.

17,80 €

Naturaalne toode, valmistatud taimse päritoluga fermentide põhjal seedimise parandamiseks ja immuunsuse tugevdamiseks. Vähendab peamiste seedefermentide defitsiiti, soodustades valkude, rasvade ja süsivesikute seedimist.

34,10 €
Sarnased tooted

Eksklusiivne pediküürisalong ühes pudelis! Nulu ja ristikheina bioaktiivsete ainetega rikastatud kreem pehmendab hästi nahka, tervendab marrastusi ja hõõrdumusi. Neutraliseerib ebameeldiva lõhna, vähendab higistamist. Kaitseb tõhusalt seeninfektsiooni ja mikroobide vastu.

13,60 €

Himaalaja lauasool sool e. Roosisool.

Rohkem kui 250 miljoni aasta eest ladestunud kristallsool sisaldab enam kui 82 inimkehale vajalikku looduslikku mineraali . Roosa värv on tingitud kõrge mineraalainete sisalduse tõttu soolas (raud, kaalium ja magneesium), mis on olulised hea tervise tagamiseks. 100% loodustoode. Keemiliselt töötlemata ja ei sisalda sünteetilisi lisaaineid.

2,30 €

Graviola lehed – annona muricata – on Peruu pärismaalaste seas kasutusel juba sajandeid erinevate haiguste vastu võitlemiseks.

5,90 €

Niisutab, pinguldab ja toetab küpse naha uuenemist.

Nõudlikule küpsele nahale.

47,90 €

Silmaümbruskreem muudab silmaümbruse naha eriti siledaks. See rikkalikult niiskust sisaldav ja silendav toode sobib iga nahaseisundi korral, olles päevasele hooldusele ideaalseks täienduseks.

28,70 €