Tootegrupid

Bentonit savi-Benta organismi puhastamine, mineraalide kompleks -20 tk.

Ühik: tk
Hind: 23,40 €
21,06 €
Kogus: - +
   - või -   

Bentonite savi on universaalne, juba looduse enda poolt ideaalses tasakaalus olev mineraalide kompleks, mis sisaldab 70 erinevat ja asendamatut mikroelementi/Räni, magneesium,mangaan,.../ ajastust, mil Maale tekkis elu. Temas on loomise energia. Samamoodi kui nende elementide kaasabil tekkis elu, on nad eluks endiselt asendamatud. Inimorganismis on nende ülesandeks tagada organismi kui terviku toimimine.

Bentonite savi on universaalne, juba looduse enda poolt ideaalses tasakaalus olev mineraalide kompleks, mis sisaldab 70 erinevat ja asendamatut mikroelementi, ajastust, mil Maale tekkis elu. Temas on loomise energia. Samamoodi kui nende elementide kaasabil tekkis elu, on nad eluks endiselt asendamatud. Inimorganismis on nende ülesandeks tagada organismi kui terviku toimimine Ta aktiveerib metabolismi rakkudes, taastab organismi eneseregulatsioonimehhanismid, tõstab rakumembraanide läbitavusvõimet. Betonit’i iseloomustab veel üks ja ehk isegi kõige tähtsam omadus – ta on organismile absoluutselt kahjutu ja teda võib tarvitada väga pika aja kestel, ning tal puuduvad vastunäidustused nii täiskasvanute, kui ka laste suhtes. Kasutamine: –1x päevas, hommikul, tühja kõhuga 1tl. pulbrit 3-5gr. pulbrit lahustada 150-200ml keetmata, soojas vees. Segada hoolikalt mitte metallis lusikaga, lasta settida 2-3 sekundit. Moodustuv settepealne kolloidlahus juua sisse 30 minutit enne sööki. Kogu savi kasutamise perioodil tarvitada rohkest puhast vett, et vältida kõhukinnisust. Ägeda seedesüsteemi häire või keemia- ning kiiritusravi korral 3-4x päevas kuni täieliku taastumiseni Organismi puhastamiseks aastatega kogunenud šlakkidest ja organismi rikastamiseks mikroelementidega soovitatakse täiskasvanul kasutada Bentoniti 6 kuud järjest, lastel 3 kuud. Edasine profülaktiline kasutus 4x aastas, igal aastaajal 30 päeva. Tekkinud sete kasutage ära näomaskide tegemiseks (15-20 minutit) või suuõõne loputamiseks parodontoosi profülaktikaks. Kõhukinnisuse korral lahustada pulber käesoojas vees, mitte üle 35oC ja rikastada toidulauda lahtistavate looduslike vahenditega. Vastunäidustused puuduvad. Toote päritolu Ukraina

Kasutamine: profülaktikaks –1x päevas, hommikul, tühja kõhuga 1 pakk (3g) pulbrit lahustada 150-200ml keetmata, soojas vees. Segada hoolikalt, lasta settida 2-3 sekundit. Moodustuv settepealne kolloidlahus juua sisse 30 minutit enne sööki.
Ägeda seedesüsteemi häire või keemia- ning kiiritusravi korral 3-4x päevas kuni täieliku tervenemiseni.
Organismi puhastamiseks aastatega kogunenud šlakkidest ja organismi rikastamiseks mikroelementidega soovitatakse täiskasvanul kasutada Bentoniti 6 kuud järjest, lastel 3 kuud. Edasine profülaktiline kasutus 4x aastas, igal aastaajal 30 päeva.
Tekkinud sete kasutage ära näomaskide tegemiseks (15-20 minutit) või suuõõne loputamiseks parodontoosi profülaktikaks.
Kõhukinnisuse korral lahustada pulber käesoojas vees, mitte üle 35oC ja rikastada toidulauda lahtistavate looduslike vahenditega.
Vastunäidustused puuduvad.
Säilimisaeg 3 aasta

 

montmorilloniit 95 – 98%, pulber, mis loob suspensiooni toote seespidiseks tarvitamiseks , paki kaal 3g

Sarnased tooted
 Boulardii-mao töö ja seedimine  90 kpsl

Kasutatakse kõrvetiste, helico bakteri, soole lekke korral. Leevendav vahend peen- ja jämesoole limaskesta taastamisel ning tõhus abiline soolte mikrofloora hoidmisel kiiritus ja keemiaravi ajal.

28,00 €
Dr.Nona Igapäevane śampoon tihedaks juustepesuks 250ml.

Sampoon igapäevaseks juustepesuks ja niisutamiseks.Ei vaja peale pesemist palsamit.

17,50 €
Śhiitake -immuunsus,külmetus,rakkude kogumid  60kpsl.

Realis. 08.16 Shiitake-unikaalne seenepreparaat

22,95 € (15%)
27,00 €
Kaneel Tseiloni-suhkru tasakaal, 50gr

Kaneeli raviomadusi kiitis juba Hippokrates 2500 aastat tagasi. Kaneeliõli on eeterlik õli. Ta mõjub tugeva antiseptikumina, soojendab kogu keha ning stimuleerib südametegevust ja vereringet. Teda on kunagi peetud külmetusevastaseks .

3,90 €
KAITSEKIIP mobiiltelefonile

Individuaalne kaitsekiip elektromagnetkiirguse vastu mobiiltelefonile.

18,50 € (23%)
24,00 €