Tootegrupid

Bentonit savi-Benta organismi puhastamine, mineraalide kompleks -20 tk.

Ühik: tk
Hind: 23,40 €
21,06 €
Kogus: - +
   - või -   

Bentonite savi on universaalne, juba looduse enda poolt ideaalses tasakaalus olev mineraalide kompleks, mis sisaldab 70 erinevat ja asendamatut mikroelementi/Räni, magneesium,mangaan,.../ ajastust, mil Maale tekkis elu. Temas on loomise energia. Samamoodi kui nende elementide kaasabil tekkis elu, on nad eluks endiselt asendamatud. Inimorganismis on nende ülesandeks tagada organismi kui terviku toimimine.

Bentonite savi on universaalne, juba looduse enda poolt ideaalses tasakaalus olev mineraalide kompleks, mis sisaldab 70 erinevat ja asendamatut mikroelementi, ajastust, mil Maale tekkis elu. Temas on loomise energia. Samamoodi kui nende elementide kaasabil tekkis elu, on nad eluks endiselt asendamatud. Inimorganismis on nende ülesandeks tagada organismi kui terviku toimimine Ta aktiveerib metabolismi rakkudes, taastab organismi eneseregulatsioonimehhanismid, tõstab rakumembraanide läbitavusvõimet. Betonit’i iseloomustab veel üks ja ehk isegi kõige tähtsam omadus – ta on organismile absoluutselt kahjutu ja teda võib tarvitada väga pika aja kestel, ning tal puuduvad vastunäidustused nii täiskasvanute, kui ka laste suhtes. Kasutamine: –1x päevas, hommikul, tühja kõhuga 1tl. pulbrit 3-5gr. pulbrit lahustada 150-200ml keetmata, soojas vees. Segada hoolikalt mitte metallis lusikaga, lasta settida 2-3 sekundit. Moodustuv settepealne kolloidlahus juua sisse 30 minutit enne sööki. Kogu savi kasutamise perioodil tarvitada rohkest puhast vett, et vältida kõhukinnisust. Ägeda seedesüsteemi häire või keemia- ning kiiritusravi korral 3-4x päevas kuni täieliku taastumiseni Organismi puhastamiseks aastatega kogunenud šlakkidest ja organismi rikastamiseks mikroelementidega soovitatakse täiskasvanul kasutada Bentoniti 6 kuud järjest, lastel 3 kuud. Edasine profülaktiline kasutus 4x aastas, igal aastaajal 30 päeva. Tekkinud sete kasutage ära näomaskide tegemiseks (15-20 minutit) või suuõõne loputamiseks parodontoosi profülaktikaks. Kõhukinnisuse korral lahustada pulber käesoojas vees, mitte üle 35oC ja rikastada toidulauda lahtistavate looduslike vahenditega. Vastunäidustused puuduvad. Toote päritolu Ukraina

Kasutamine: profülaktikaks –1x päevas, hommikul, tühja kõhuga 1 pakk (3g) pulbrit lahustada 150-200ml keetmata, soojas vees. Segada hoolikalt, lasta settida 2-3 sekundit. Moodustuv settepealne kolloidlahus juua sisse 30 minutit enne sööki.
Ägeda seedesüsteemi häire või keemia- ning kiiritusravi korral 3-4x päevas kuni täieliku tervenemiseni.
Organismi puhastamiseks aastatega kogunenud šlakkidest ja organismi rikastamiseks mikroelementidega soovitatakse täiskasvanul kasutada Bentoniti 6 kuud järjest, lastel 3 kuud. Edasine profülaktiline kasutus 4x aastas, igal aastaajal 30 päeva.
Tekkinud sete kasutage ära näomaskide tegemiseks (15-20 minutit) või suuõõne loputamiseks parodontoosi profülaktikaks.
Kõhukinnisuse korral lahustada pulber käesoojas vees, mitte üle 35oC ja rikastada toidulauda lahtistavate looduslike vahenditega.
Vastunäidustused puuduvad.
Säilimisaeg 3 aasta

 

montmorilloniit 95 – 98%, pulber, mis loob suspensiooni toote seespidiseks tarvitamiseks , paki kaal 3g

Sarnased tooted
MegaAtsidofiil- probiootik-kasulike  bakterite kompleks, ka lastele 90 kpsl.

Telli toode Biore Tervisestuudiost info@biore.ee
või registreeru kliendiks  ja osta CoralClubi netipoest


Mega-atsidofiil/ Probiootiline kompleksEi ole ravim ja ei asenda täisväärtuslikku toitu

0,00 €
Basico- aluse happe / ph/ tasakaalustav  mineraalide kompleks 250gr

Basico kujutab endast aluselist mineraalainete kompleksi – bioaktiivsed lisandid koos mineraalainete ja mikroelementidega. R

18,78 € (18%)
22,90 €
Magneesiumi õli/ MgCl2/   -lõõgastaja  200ml

Vedel magneesiumkloriid (MgCl2) ehk magneesiumiõli 31% 200ml spreipudelis

7,20 € (24%)
9,50 €
Tanuseen/Vesjolka halvad bakterid, magu 60kpsl.

Tanuseen /Phallus impudicus /Vesjolka on Polüsahhariidide lisaallikas

50,00 €
Chlorella pulber-Klorella,puhastaja,vitamiinid, mineraalid, klorofüll, immuunsus  200gr.

Klorella  on üherakuline rohevetikas, mis sisaldab rohkelt klorofülli, proteiini ja vitamiine, ning märkimisväärselt Rauda ja Kaltsiumit.

13,10 € (12%)
14,80 €