Tootegrupid

Bentonite savi-, ph tasakaal, mineraalid, juuksed, küüned, nahk-500gr.

Ühik: tk
Hind: 19,95 €
17,50 €
Kogus: - +
   - või -   

Bentonite savi on universaalne, juba looduse enda poolt ideaalses tasakaalus olev mineraalide kompleks, mis sisaldab 70 erinevat ja asendamatut mikroelementi, ajastust, mil Maale tekkis elu. 

. Temas on loomise energia. Samamoodi kui nende elementide kaasabil tekkis elu, on nad eluks endiselt asendamatud. Inimorganismis on nende ülesandeks tagada organismi kui terviku toimimine .

Kasutamine Lahusta 1 tl. savi leiges vees, lase veidi seista ka kasuta siis vastavalt spetsialistide soovitusele

Bentoniitsavi on pärit Ameerika Ühendriikidest Fort Bentoni mäelt, kus see on formuleerunud vulkaanilise tuha murenemise tagajärjel. Bentoniitavi on universaalne, juba  taastab eranditult kõigi makro- ja mikroelementide tasakaalu, tõstab immuunsust, normaliseerib lipiidide, valkude ja süsivesikute ainevahetuslikke protsesse. Savi on suurepärane puhastuskuuri ajal tarbimiseks, kuid samuti sobib toidulisandiks igapäevaselt. Betoniiti iseloomustab veel üks ja ehk isegi kõige tähtsam omadus – see on organismile absoluutselt kahjutu ja seda võib tarvitada väga pika aja kestel.

Tekkinud sete kasutage ära näomaskide tegemiseks (15-20 minutit) või suuõõne loputamiseks parodontoosi profülaktikaks. Kõhukinnisuse korral lahustada pulber käesoojas vees, mitte üle 35oC ja rikastada toidulauda lahtistavate looduslike vahenditega. Vastunäidustused puuduvad.

Pakend: 500 g
Päritolumaa: USA
Maaletooja: Loodusravi Kliinik OÜ

Koostis

looduse enda poolt ideaalses tasakaalus olev mineraalide kompleks. See sisaldab 70 erinevat ja asendamatut mikroelementi,

Kokku sobivad tooted

See mitmeaastane rohttaim laukude perekonnast on kogu maailmas laialt tuntud ning seda kasutatakse praktiliselt kõigi teadaolevate terviseprobleemide  korral


11,90 € (15%)
14,00 €

Avokaadoõli rikkalik omega3, vitam. A,D,E allikas
n

12,00 €