Tootegrupid

Biocyte Glutathion Liposomal - glutatioon liposoomne, tugev antioksüdant immuunsuse tugevdamiseks - 30tbl - toidulisand

Kaubamärk:
Hind:
40,40 €
Kogus: - +
   - või -   

Gluatioon on kõige võimsam ja tähtsam antioksüdant, mida toodab ka meie keha väikeses koguses.

Mis on vabad radikaalid?

Meie keha koosneb molekulidest, mis sisaldavad elektronidega ümbritsetud aatomeid. Elektronid ühenduvad loomulikult paarikaupa. Kui molekulil on välisel elektronkihil on paardumata elektron, nimetame neid vabadeks radikaalideks, mis on väga reaktsioonivõimelised.  Vabad radikaalid võivad tekkida UV-kiirte, reostuse, suitsetamise jms kokkupuute tagajärjel. Vabu radikaale peetakse ebastabiilseks. Stabiilsuse taastamiseks püüab vaba radikaal “varastada” teiselt molekulilt veel ühe elektroni, lõhkudes molekuli struktuuri ning põhjustades erinevaid probleeme organismis. Näiteks vabad radikaalid kahjustavad rakumembraane, ründavad kollageeni, mis seob rakke omavahel, tulemuseks on kortsus nahk, jäigad liigesed.

Seejärel osalevad meie kehas looduslikult esinevad antioksüdandid, kuna neil on võimalus varustada vabu radikaale puuduva elektroniga. Kui aga vabade radikaalide arv muutub liiga suureks, võivad meie antioksüdantide varud olla ebapiisavad, mis tähendab, et neid tuleb pakkuda väljastpoolt. Vabade radikaalide ülemäärane sisaldus kehas kahjustab kudesid ja elundeid, nagu metalli rooste. Kahjuks ka vabad radikaalid alustavad ahelreaktsioone, mille tulemusena tekib hulk uusi vabu radikaale.

Mis on glutatioon ja kuidas see töötab?

Vabade radikaalide ilmnemisel neutraliseerib meie keha need loomulikult, kui nad hakkavad meie kehale ohtu kujutama. Keha toodab arvukalt erinevaid antioksüdante, sealhulgas väikest molekuli nimega glutatioon, mis koosneb kolmest aminohappest (glütsiin, tsüsteiin ja glutamiinhape). See molekul on meie keha jaoks oluline antioksüdant. Seda leidub ennekõike maksas, toksiliste ainete kõrvaldamise eest vastutavas elundis, samuti neerudes, kõhunäärmes, ajus jne.

Glutatiooni on 2 vormi: oksüdeeritud glutatioon (halb glutatioon) ja redutseeritud glutatioon (hea glutatioon). Redutseeritud glutatioon on väga aktiivne molekul, mis püüab kinni mürgiseid aineid, põhjustab nende muundumist ja kõrvaldab need loomulikult (sapi või uriini kaudu). Pärast seda puhastamist muundatakse redutseeritud glutatioon oksüdeeritud glutatiooniks. Seega on vaja genereerida uut redutseeritud glutatiooni molekuli. Vanusega regenereeritakse molekule üha aeglasemalt ja oksüdeeritud glutatiooni on suuremas koguses kui redutseeritud glutatiooni.

Liposoomne mikrokapseldamise tehnoloogia

Mikrokapseldamine on tehnika, mis seisneb vedelate või tahkete toimeainete kaitsmises sfäärilise kujuga lipiidmembraani abil. See hoiab ära toimeainete elimineerimise maomahlade või seedeensüümide toimel.

Biocyte liposoomne glutatioon sisaldab päevases annuses 100 mg redutseeritud glutatiooni, lisaks liposoomset C-vitamiini, mis toimib sünergias glutatiooniga ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

1 kapsel päevas klaasi veega.

Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervisliku eluviisi. Ei soovitata rasedatele, imetavatele emadele ja alla 12-aastastele lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas, alla 25 kraadise temperatuuri ja eemal päikesevalgusest.

Liposoomne glutatioon 100 mg

Liposoomne C-vitamiin 12 mg

Sarnased tooted

Selle toidulisandi koostisosad parendavad kuseerituse susteemi tegevust ja normaliseerivad vee-soolade ainevahetust. Toidulisandist on abi kalduvuse korral paisunahtude ja tursete tekkimisel, ta aitab sailitada naha normaalset niiskust ja varvi. Kompleksist on kasu hupertooniatove arenemise algetappidel ning ta on ka neerukivitove tekke profulaktikaks.

 

 
13,80 €

 MIRRA-JOOD on teise põlvkonna toidulisand, 
Tasakaalustab hormoonsüsteemi, eriti kilpnäärme tööd. Joodi puudusel võib tekkida ka kerge käte värin ning käte nahk võib muutuda kuivaks ja osaliselt ka lõheneda.
Mirra Jood on vetikatest-laminariast  saadud preparaat, mis imendub kiiresti ja on hästi omastatav.

15,00 €

Solarise Kreemil on organismile peamiselt kaks mõju: kaitse ja taastav-regeneratiivne.

44,00 €

Prunus on looduslik toidulisand, mis sisaldab lisaks aprikoosiseemne ekstraktile Reishi seeni ja C-vitamiini, mis aitab kaasa immuunsüsteemi korrektsele toimimisele. Aprikoos ja selle tuum on Hunza inimeste seas traditsiooniline toit. Nende aprikoosikasvatus- ja tarbimisharjumuste ajalugu on sadu aastaid vana.

23,20 €

33 parima kvaliteediga loodusliku eeterliku õli kompleks, mis leevendab liigesevalu, lihasvalu, peavalu, ennetab ja leevendab külmetuse ja gripi sümptomeid ning desinfitseerib. Aitab köha ja nohu ennetamisel ja leevendamisel, vähendab valu liigestes ja lihastes.

28,50 €