Tootegrupid
 Biolatte Havitall-puhastaja kõrbe teelehe/ Psylliumi  ja  mustikaga, 250gr toidulisand Zoom

Biolatte Havitall-puhastaja kõrbe teelehe/ Psylliumi ja mustikaga, 250gr toidulisand

Ühik: tk
Hind: 36,00 €
28,60 €
Kogus: - +
   - või -   

BIOLATTE Havitall on Psyllium Hysk-i, mustikapulbrit ja mineraale sisaldav probiootiline toode.

BIOLATTE Havitall  Psyllium Hysk-i/kõrbe teeleht/ mustikapulbrit ja mineraale sisaldav probiootiline toode. Havitall võib kasutada alljärgnevate probleemide korral ning aitab normaliseerida kõhu ja soolestiku tegevust; - aitab tasakaalustada kolesterooli taset - hormoontasakaalu; - pärmseene korral ja abivahendiks kaalu alandamisel. Psyllium Husk lisab ja pehmendab väljaheidet, seega soolestik toimib paremini. Kiud puhastavad soolestikku, sidudes endaga kahjulikke ühendeid. Kiud lisavad osmootilist rõhku soolestikus ja piimhappebakterid paljunevad kiiremini. C-vitamiin ja mineraalid imenduvad paremini.

Kasutamine Segada üks supilusikatäis Havitall pulbrit 2 dl veega. Tarbi kohe pärast segamist. Üks kord päevas u 6 g. Soovitatav on juua päeva jooksul palju vett.

Ei sobi alla 6-aastastele lastele. Pulbrit ei tohi raputada otse suhu, kuna paisub vedelikuga kokkupuutel ning võib tekkida lämbumisoht.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostisosad päevases annuses: psülliumi kestad, mustikapulber, piimhappebakterid 2,5 × 10E9 cfu: L. casei, L. fermentum, L. acidophilus, S. thermophilus, E. faecium.

Tootes  sisalduvad Psyllium Huski kiud suurendavad soolestiku osmootset rõhku ja tänu sellele piimhappebakterid paljunevad kiiremini.
Toidulisandi koostis ja koostisosade kogused päevases annuses:

Koostis: per 250 g/ päevane kogus (6g)
Psyllium Husk 230,9 g/ 5,55 g
Mustikapulber 17,6 g /0,425 g
Piimhappebakterid:

L. casei 0,3 g /1x10E9 CFU*

L. fermentum 0,3 g /1x10E9 CFU

L. acidophilus 0,3 g /1x10E9 CFU

S. thermophilus 0,3 g /1x10E9 CFU

E. faecium 0,3 g / 1x10E9 CFU

*CFU on eluvõimaliste bakterite arvu näitav ühik

Tootja: Biolatte Oy PL 21, FI-20321 Turu

maaletoja Härm oÜ

Kokku sobivad tooted

Kompleks naiste hormoontasakaalu saavutamiseks

20,40 €