Tootegrupid

Solgar D3 vitamiin õlina-immuunsus, luud-liigesed, hambad, ilus nahk 59ml toidulisand

Ühik: tk
Hind: 23,70 €
21,45 €
Kogus: - +
   - või -   

D3-vitamiin on vajalik kaltsiumi imendumise parandamiseks, mis omakorda aitab säilitada terved luud ja hambad. D3-vitamiin toetab ka immuunsüsteemi ja neuromuskulaarseid funktsioone. Vananedes omandab meie keha seda tähtsat toitainet vähem. Solgari D3 vitamiin on meeldiva loodusliku apelsini maitsega vedelik igapäevaseks toidulisandiks.
0,5 ml üks kord päevas on 1200iu

D3-vitamiin on vajalik kaltsiumi imendumise parandamiseks, mis omakorda aitab säilitada terved luud ja hambad. D3-vitamiin aitab toetada ka immuunsüsteem. Vananedes omandab meie keha seda tähtsat toitainet vähem. S

Kasutamine : Raputa enne kasutamist. Toidulisandina täiskasvanutele 0,5 ml üks kord 1200iu päevas söögi ajal või vastavalt arsti soovitustele. Võib segada jookide sisse või tarbida otse pipetist. Mõõtudega pipett kaasas. 

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 Tootja: Solgar, INC, USA

Maaletooja: Loodusravi Kliinik OÜ

Solgari D3 vitamiin on meeldiva loodusliku apelsini maitsega vedelik igapäevaseks toidulisandiks. Toode ei sisalda: gluteeni, nisu, piima, soja, pärmi, suhkrut, naatriumit, kunstlikke aroomaineid, magus- ja säilitusaineid. 

59ml.

Kokku sobivad tooted

Boulardii-   Vahend peen- ja jämesoole limaskesta taastamisel ning tõhus abiline soolte mikrofloora hoidmisel ka  kiiritus ja keemiaravi ajal.

29,00 €

Boor on käibel olnud küllalt lühikest aega, kuid see on osutunud suurepäraseks D vitamiini ainevahetuse tõhustamiseks. Sellest on juba leitud abi lihaste ja luude tervise parandamisel, luumurdude ja osteoporoosi vältimisel, hambakaariese ennetamisel ning see on tõhus abimees teiste mineraalide, eriti magneesiumi, kaltsiumi ja fosfori imendumisel organismi. Boor seisab vastutajana selle eest, et inimkehas ei tekiks mineraalide kadu.

14,90 €

C vitamiin kibuvitsamarja jahuga. 500mg+75mg.
Tõhus immuunsüsteemi toetaja, aitab kiiremini taastuda haigustest, peale operatsioone.
Hea abiline südame töö reguleerimisel, liigeste liikuvuse toetamisel, immuunsüsteemi toetaja

15,95 €