Tootegrupid

Dr. Bach Fast Asleep- õietilkade segu-unepihusti kiireks uinumiseks 21ml.

Ühik: tk
Hind:
14,20 €
Kogus: - +
   - või -   

Unepihusti
Fast Asleep
Sügavalt lõõgastavad ööd.

Toode on sobiv ka lastele ja loomadele.

Unepihusti Fast Asleep-kiire uni Sügavalt lõõgastavad ööd.Aitab kiiremalt magama jääda. Soovitatav neile, kes teevad öötööd, on ööseti arvutis või ei suuda rahulikult ja kiirelt uinuda. Ainworthsi poolt välja töötatud valmisõiesegud aitavad toime tulla tänapäeva elu väljakutsetega. Alkoholivaba, pihustada keele vastavalt vajadusele. On ohutu ka tihedal kasutamisel. Sisaldab: Harilik maarjalepp - sügav lõõgastus sisemise rahuga, ausus ja avatus, vabastab seesmistest varjatud pingetest ja piinadest, toob sisemise rahu Alõtsha – rahu, enesekontroll, meelerahu , sihikindlus Inglise jalakas – vabastab ärevusest ja stressist seoses ülekoormusega Verev – lemmalts - kannatlikkus, rahu, lõõgastumine, vabastab kärsitusest ja ärritusest Harilik raudürt – rahu , lõõgastumine, paindlikkus, aktsepteerimine, selgus, kannatlikkus Harilik hobukastan – vabastav liigsest mõtete voost ja korduvatest ja häirivatest mõtetest, võtab maha pinged ja sisemise ärrituse. Toode on sobiv ka lastele ja loomadele.

Sarnased tooted

Bioloogiliselt aktiivne toidulisand MIRRA-JOOD on teise põlvkonna toidulisand, esimese põlvkonna omadest on meile hästi tuttav
Tasakaalustab hormoonsõsteemi, eriti kilpnäärme tööd. Joodi puudusel võib tekkida ka kerge käte värin ning käte nahk võib muutauda kuivaks ja osaliselt ka lõheneda.
Mirra Jood on vetikates saadud preparaat, mis imendub kiiresti ja on hästi omastatav.

15,00 €

Mittevahutav - geeliline hambapasta igemete tundlikkuse korral bakteriofaagidega

15,00 €

Käsiraamat-teatmik neile, kes tahavad ise oma tervise taastada.
Teadlaste uurimistulemused ja nõuanded, arstide ja tervendajate praktika, rahvameditsiin.

18,97 € (13%)
21,80 €

Real 02.2018 Maca juur mõjub üldtoniseerivalt, taastab energiat,aitab tõsta liibidot ja leevendada menopausi aegseid ja järgseid probleeme ja hormonaalset tasakaalutust.

13,60 € (12%)
15,45 €

Tanuseen /Phallus impudicus /Vesjolka on Polüsahhariidide lisaallikas

50,00 €