Tootegrupid

Gaba/ Gamma-aminovõihape/ uni, lihaste kasv- taastumine,kehakaal 750mg 60kpt Toidulisand

Ühik: tk
Hind:
12,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Gamma-aminovõihape tagab kosutava une, toetab lihaste kasvu ja taastumist.


Gamma-aminovõihape tagab kosutava une, toetab lihaste kasvu ja taastumist, lõõgastumist. GABA, inglise keelest lühendatuna: Gamma-Aminobutric Acid – toim), mille ülesanne on hoida aju rahulikuna. Ta põhjustab väikseid muutusi ajude kemikaalides, mis mõjutavad kasvuhormooni eritumist. Üks Itaaliast pärit uuring näitas, et et kaks grammi GABA-t viiekordistas kasvuhormooni tootmist. Kuna GABA toimib kui nõrk unetablett – ta lõdvestab – siis tuleks teda kasutada üksnes õhtuti. " 

Kasutamine/annustamine: toidulisandina 1 (üks) kapsel päevas veega. 

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kehakaalu reguleerimiseks hea kasutada koos Aafrika Mangoga

Koostises (1 kapslis) GABA (aminohape gamma-aminovõihape)500mg. Kasutamine/annustamine: toidulisandina 1 (üks) kapsel õhtuti veega

Neto 50mg.

 GABA on looduslik rahustav ja epilepsiavastane agent. GABA on oluline aine, selleks, et meie ajutegevus oleks normaalne. GABA aitab meie kehas tekitada endorfiine – kemikaale, mis panevad meid tundma õnnelikuna.

Tootja: Swanson Health Products Inc.; Maaletooja: Swanson Est OÜ, 

Kokku sobivad tooted

Garcinia Gambogia kroomiga -abistav vahend kaalujälgimisel, aitab saavutada normaalset kehakaalu, aitab põletada rasvu ning vähendada söögiisu.
Kasuta koos vaarika ketoonide või Aafrika Mangoga

12,95 €

Mumio on vajalik eeskätt organismi tugevdajana ja toniseerijana. Mumio mõjub hästi maksale ja on eriti tunnustatud luumurdude paranemise kiirendajana. Murrujärgne paistetus ja valu kaovad kiiresti, kui teha haigele paigale mumio vesilahusega mähiseid.

5,40 €

Kanepi seemne õli on Omega 3 ja E vitamiini allikas.
hea nahale, ajule ja kolesterooli normaliseerimiseks.

9,95 € (7%)
10,70 €