Tootegrupid

Vitamiin K2 -süda, vere hüübivus, liigesed 60kpt /43,9g Toidulisand

Hind:
9,25 €
Kogus: - +
   - või -   

K2 vitamiini, kaltsiumi ja D3 vitamiini sisaldavad kapslid aitavad tagada terved luud ja hambad.

K2 ja D3 vitamiinid aitavad kaltsiumil imenduda ning organism saab mineraalainetest maksimaalse kasu.Lisaks luudele ja liigestele on need kolm mikrotoitainet vajalikud tugeva immuunsüsteemi, südame-veresoonkonna ning närvisüsteemi säilitamisel.


Kasutamine: 2 kapslit päevas.

 K vitamiinipuudus ei lase kaltsiumit luudesse ladestuda ja seetõttu ladestub kaltsium hoopis arteritesse, aorti, pehmetesse kudedesse, sealhulgas lihastesse, rinda, neerudesse ja kannustesse.

 

Valk nimega osteokaltsiin transpordib kaltsiumi luudesse.  Vitamiini K2 kasutatakse kaltsiumi luumaatriksisse kinnitamiseks. Kui vitamiin K2 puudub, jääb kaltsium verre ja ladestub lõpuks arterite seintele ja muudesse ebasoovitavatesse kohtadesse.

 Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

 

1 kapsel / % NRV*

2 kapslit / % NRV*

Kaltsium

250mg/31%

500mg/62%

Vitamiin K2

25µg/33%

50µg/66%

Vitamiin D3

10µg/200%

20µg/400%

*päevane võrdluskogus täiskasvanutele

60kapslit/43,9gr

K2 vitamiin mängib olulist rolli südame- ja veresoonkonna tervise tagamises. See aitab kaasa luude normaalse struktuuri moodustamisele, olles abiks kaltsiumi luudesse ladestamisel. Kaltsium kuulub luukoe, hammaste ja teiste kudede koosseisu ning osaleb kudede ainevahetuses, aidates toitainetel läbida rakuseinu.

Kaltsium on vajalik lihaste töö tagamiseks, vere hüübimissüsteemi aktiveerimiseks ning neerude normaalseks funktsioneerimiseks. Lisaks on kaltsium abiks vererõhu ja vere kolesterooli alandmisel, kesknärvisüsteemi ja lihaste ärrituvuse normaliseerimiseks ning närviimpulsside edasikandumiseks. Kaltsium aitab tasandada südame rütmi ja vähendada unetust.

D3 (kolekaltsiferool) aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori imendumisele ning aitab säilitada terveid luid ja hambaid. D-vitamiin on ka oluline tugeva immuunsüsteemi ja neuromuskulaarsete funktsioonide tagamiseks.

 Tootja Medicura Naturprogdukte AG

Maaletooja Tervisetoode OÜ

Maaletooja: Tervisetooted OÜ; Kadaka tee 70c Tallinn

Kokku sobivad tooted
 C vitamiin Altrient-liposoomne -immuunsus, külmetus,kollageeni tootmine 1000mg  1 pakike-5,7ml toidulisand

Altrient C 1000mg on liposoomsel kujul uudne vitamiin, mis ületab raku barjäärid ning on kuni 98 % omastatav.

,   Tarneaeg: 3-6 Tasuta transport
1,80 €
Ensüümid ULTRA kogu spekter- seedimine,toidu talumatus 40gr/90 kpsl Toidulisand

Ensüümide kompleks, mis aitab saada maksimumi toidu seedimisel, toetab immuunsüsteemi.
Aitab leevendada toidu talumatusest tingitud vaevusi.Gluteeni ja laktoosi talumatuse korral

18,10 €