Tootegrupid

Koensüüm Q10 -energia,kolesterool,30mg/60 kpsl. Toidulisand

Ühik: tk
Hind:
10,80 €
Kogus: - +
   - või -   

Koensüüm Q10 aitab meil aeglustada vananemist, lisada energiat ning suurendada kehalist võimekust.

Koos Küüslauguga aitab normaliseerida  kolesterooli taset veres.Soodustab energia vahetust.

Kasutamine/annustamine: toidulisandina 1 (üks) kapsel 1 kuni 3 korda päevas vee ja söögiga.

 Ubikinoonid (sünonüümiks on vitamiin Q ja koensüüm Q) on lähedase ehituse ja antioksüdantse toimega rasvlahustuvate looduslike ühendite grupp. Maksa sattunud ubikinoonid konverteeritakse kõik Q10 vormi. Maks on küll tema põhidepoo, kuid tema sisaldus on kõrgeim südamelihases, ületades maksa ja neere kahekordselt. Vitamiin Q10 pole rangelt võttes klassikaline vitamiin, sest kuigi toit on oluline ubikinoonide allikas, sünteesitakse väga oluline kogus Q10 inimorganismis atsetüül-CoA baasil. Defitsiit Vitamiin Q defitsiiti tavaliselt ei teki, kuid organismi vananemise ja mitmete haiguslike seisundite korral on teatud defitsiidi teke reaalne. Näiteks väheneb vananedes maksa võime viia teisi ubikinoone inimorganismile vajalikku Q10 vormi. Vananemisel ja haiguste (südamehaigused, lihaste düstroofia, immuunsüsteemi häired jne) korral vähenevad vitamiin Q varud inimorganismis. B-grupi vitamiinide defitsiidi puhul alaneb maksa võime toota koensüüm Q. Teatud defitsiidi võib tingida ka kolesterooli sünteesi inhibeerivate ravimite pidev ja pikaajaline kasutamine. Defitsiidi esmasümptomid: väsimus jõuetus kehalise koormuse taluvuse langus. Kestvalt madal vitamiin Q tase veres tingib: oluliselt suuremat riski südame- ja veresoonkonnahaigustele (sh ateroskleroos ja kardiomüopaatia) parodontiidi immuunsüsteemi häired suurenenud riski kasvajate tekkeks ja arenguks suurenenud riski neurodegeneratiivseteks häireteks märgatava vananemise kiirenemise.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostises (1 kapslis) koensüüm Q-10 30mg

Abiained: riisipulber, zelatiin, räni, magneesiumstearaat.

Netokogus 11 gr.

 

Amount Per Serving% Daily Value
Coenzyme Q10 30 mg *

Tootja Swanson Health Production LLC, Maaletooja Swanson OÜ

 

Kokku sobivad tooted

B vitamiinide täiuslik kompleks toetab veresoonkonna normaalset toimimist ja mentaalset tervist.
Aitab paremini omastada toidust mineraalaineid ning on kauni naha tagamise saladus

,   Tarneaeg: 2-6 päeva
14,50 €

Rahvameditsiinis on kurkumi kasutatud kui:
Naturaalne antiseptik, hoiab ära infektsioone ja kõrvetisi ning haavandeid.

15,50 €

Kudzu juur on võimas antioksüdant, isegi tugevam kui vitamiin E.

10,15 €

See mitmeaastane rohttaim laukude perekonnast on kogu maailmas laialt tuntud ning seda kasutatakse praktiliselt kõigi teadaolevate terviseprobleemide  korral


11,90 € (15%)
14,00 €