Tootegrupid

Kurkum -maks, seedimine, liigesed,moodustised 600mg 60kpsl Toidulisand Swanson

Ühik: tk
Hind:
15,50 €
Kogus: - +
   - või -   

Rahvameditsiinis on kurkumi kasutatud kui:
Naturaalne antiseptik, hoiab ära infektsioone ja kõrvetisi ning haavandeid.

Kollajuur (kurkum longa ehk Kurkum) on troopiline taim, mis pärineb Indiast. Kurkum on rikas vitamiinide C ja E, kaltsiumi, raua, fosfori ja joodi poolest. Kurkumis leidub samuti vitamiine B1, B2, B3. Rahvameditsiinis on kurkumi kasutatud kui: Naturaalne antiseptik, võib aidata hoida ära infektsioone ja kõrvetisi ning haavandeid. Tõhus maksa puhastaja. Aitab kontrollida kaalu ja kiirendab ainevahetust. Hiina meditsiinis peamine ravim depressiooni ja tujukõikumise vastu. Uuringutes on leitud, et kurkum võimendab kemoteraapia ravimite ravioimet ja vähendab nende kõrvalmõjusid. Parandab valkude seedumist ja imendumist. 

 Kasutamine 1kapslit 1 kord päevas vähese veega.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Tootja Swanson Health Production LLC, Maaletooja Estvita  OÜ

 Toetab seedetrakti ja maksa tööd.
Toote kaal 64 g.

Koostises

1 kapslis

SPK %

kurkum (Curcuma longa, risoomidest)

600 mg

**

zelatiin, magneesiumstearaat.

** - soovituslik päevane kogus

Kasutamine/annustamine: toidulisandina 2 (kaks) kapslit 1 kord päevas  vähese veega.  Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Ei ole mitmekesise toitumise asendaja, ei ole ravim. Hoida kuivas, jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

 

Kokku sobivad tooted

Toidulisand organismi  toetamiseks B17 vitamiini saamiseks/amügdaliin/

23,20 €

Basico kujutab endast aluselist mineraalainete kompleksi – bioaktiivsed lisandid koos mineraalainete ja mikroelementidega.

19,46 € (15%)
22,90 €