Tootegrupid

Magneesiumi õli/ MgCl2/ -lõõgastaja 200ml

Ühik: tk
Hind: 9,50 €
7,20 €

0,05 €/ml. 0,04 €/ml.
Kogus: - +
   - või -   

Vedel magneesiumkloriid (MgCl2) ehk magneesiumiõli 31% 200ml spreipudelis

 MAGNEESIUMIÕLI – Iidne magneesiumi õli on väga kiiresti imenduv ja väga efektiivne moodus taastada rakusisest magneesiumi taset. Magneesiumi on vaja hea tervise ja elujõu säilitamiseks. Iidne magneesiumiõli toimetab kõrge taseme magneesiumkloriidi läbi naha otse rakku. Toode sobib igapäevaseks kasutamiseks.

Kõige lihtsam viis on pihustada õli nahale otse pudelist. Et ületarbimist vältida doseerige 1-3 doosi peopessa ja hõõruge see nahka. • Kõige parema tulemuse saamiseks kandke õli võrdselt kätele ja jalgadele, et tagada piisava nahapinna katmist • Kui Te tunnete naha kipitust lahjendage Iidne magneesium õli ühe osa veega, et saavutada 50%-line lahus. • 8 spreidoosi Iidne magneesium õli annab Teie nahale umbes 100 mg puhast magneesiumi Tähelepanu! Peale toote nahale kandmist võite tunda nahal kerget meremineraalide kihti, mis tekib peale naha kuivamist. See on normaalne, eriti kui toas on kuiv õhk ja Te olete kandnud nahale palju õli. Kui Teile ei meeldi nahale jäänud mineraali jäägid võib õli kanda nahale 20 min enne igapäevast dušši all käimist. Peale 20 minutit on enamus magneesiumi ioone imendunud ja Te võite jäägid maha pesta. Hästi toimib ka naha pühkimine märja rätiga.

Kokku sobivad tooted

Magneesiumi sool/MgCl2/ jalavannideks- aitab varustada organismi väärtusliku magneesiumiga, mille puudus võib põhjustada lihaskrampe, südame pekslemist ja rütmi häireid, unehäireid jne.

4,95 € (34%)
7,50 €