Tootegrupid

Medella 2 – Rahu ja taskaal, normaalne uni 50 tk Toidulisand mirra

Ühik: tk
Hind:
14,40 €
Kogus: - +
   - või -   

Rahustav biokompleks humala ja veise südamerohuga.
Aitab alandada stressi, parandab meeleolu ning tagab rahuliku ja sügava une.
Kasutatakse ka rahustava vahendina psoriaasi ja ekseemide ärritunud ja sügeleva naha korral ning ülemineku perioodil.

Medella – 2 (rahustav stressivastane biokompleks.) . Üldtugevdava ja kergelt rahustava ning lõõgastava toimega bioloogiliselt aktiivsete ainete allikas. Toime Alandab kogu organismi kõrgenenud erutuvust. Parandab meeleolu ja enesetunnet psühhoemotsionaalse ülepinge, depressioonide, neurootiliste seisundite, „suitsumehe köha“, ebastabiilse meeleolu, stressi jne. korral. 

Kasutamine 1 kapsel 2 – 3 korda päevas enne sööki. Unetuse korral 2 – 3 kapslit 1 – 2 tundi enne magamist. Kuuri pikkus 2 – 3 nädalat. Võimalikud tüsistused: kauasel kasutamisel ja üledoseerimisel võivad tekkida unisus ja väsimustunne. Vastunäidised Võimalik toidulisandi individuaalne mittetaluvus.

 

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Tootja: MIRRA, Venemaa
Maaletooja Mirra Eesti OÜ

Koostis Veiste südemarohu ekstrakt, humala käbid, L – glütsiin, laktoos.

Netokogus 25gr.

Kokku sobivad tooted

 Graviola on tuntud rahustina ja soolte tervise korrashoidjana. Graviola lehed aitavad normaliseerida mao stressi, valu, köha, ja palavikku.

6,20 €

Kompleks naiste hormoontasakaalu saavutamiseks

20,40 €

Bioloogiliselt aktiivne toidulisand MIRRA-JOOD on teise põlvkonna toidulisand, esimese põlvkonna omadest on meile hästi tuttav
Tasakaalustab hormoonsõsteemi, eriti kilpnäärme tööd. Joodi puudusel võib tekkida ka kerge käte värin ning käte nahk võib muutauda kuivaks ja osaliselt ka lõheneda.
Mirra Jood on vetikates saadud preparaat, mis imendub kiiresti ja on hästi omastatav.

15,00 €