Tootegrupid

Meitake/Grifola frondoza-naise tervis, kuumahood, kehakaal 60 kpsl. Toidulisand

Ühik: tk
Hind:
34,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Meitake/Grifola Frondosa/ seen naitsele-kehakaalu normaliseerimiseks, üleminekuea vaevuste leevendamiseks

Meitake. Naiste hormonaalsed muutused (menstruatsioonieelne sündroom, kliimaksiga seotud nähtused). Ülekaalu Meitake- jaapani geišade seen. „Tantsiv seen” – nii kutsutakse teda Jaapanis, kuid rohkem on tuntud kui jaapani geišade seen.


Kasutamine Täiskasvanud:
2 kapslit 3 korda päevas toitumise ajal. Kuuri pikkus 3- 4 nädalat
Frirma Fungo_`Shi tooted on sertifitseeritud ning omavad müügiluba Eestis.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Neto 22gr.

!kpsl. sialdab Meitake seent 30mg.

Tootja OOO NPC Parafarm Venemaa

Maaletooja Üsaldusühing Gigeja

 

Tal on neli imelist omadust, mille eest teda hinnatakse jaapani naiste poolt alates õhkkergetest geišadest kuni pereemadeni välja. Esimene võime- kaalu alandamine. See nende võime alandada kaalu annab neile nime jaapani geišade seen.Õhulised geišad, arvestades jaapani etiketi iseärasusi, sajandi keskel, pidid sööma kõiki külaliste poolt pakutud toite. Sellega nad tõestasid, et selles asutuses ei ole kavatsusi õiendada arveid Auväärsete külalistega ja kui keegi on puistanud toitu mürki, siis kannatab vaene geiša. Võib olla oleks see geiša jaoks hukutav, aga figuuri tuli tal hoida. Siin tuli talle abiks seen meitake. Igal geišal oli alati valmis selle seene pulber: nad puistasid seda enda toidusse, jõid tõmmist või meitake nastoikat. Nad olid nõtked ja õhulised, kuigi sõid palju kaloreid. Kui imelik see ka ei tunduks, kuid 20. sajandi Jaapani Jamaguchi Naiste Kolledžis otsustati teaduslikult tõestada meitake seene omadusi. Kontrolliti harilikult rottide peal. Natuke aega hiljem tegeleti tõsiste uuringutega ühes Tokio kliinikus 30 ülekaalulise inimesega, kes said dieedi ajal seeni, see näitas, et patsiendid kaotasid 2,5 – 14 kilo 8 nädalaga. Lisaks meitake seentele ei muutnud nad oma ratsioonis midagi. Teiseks imeliseks omaduseks on vähendada kliimaksi kõrvalnähtusid naistel. Nende seente sissevõtmine alandab vere juurdevoolu, higistamist, ärrituvust naise kliimaksiaegse ümberehituse käigus. Peale selle viib see seen organismist välja kolesteriini. Kolmas võime- alandada ja likvideerida ebameeldivaid nähtusi enne menstruatsiooni: ärrituvust, pikki valuhooge, peavalusid, nõrkust ja väsimust. Neljas omadus- tõmbuvad koomale healoomulised kasvajad naise organismis

Kokku sobivad tooted

Garcinia Gambogia kroomiga -abistav vahend kaalujälgimisel, aitab saavutada normaalset kehakaalu, aitab põletada rasvu ning vähendada söögiisu.
Kasuta koos vaarika ketoonide või Aafrika Mangoga

12,95 €