Tootegrupid

Miranda -3 Kopsude drenaaz,suitsetamisest loobumine, ka väikelapsele 90 tk Toidulisand

Ühik: tk
Hind:
14,60 €
Kogus: - +
   - või -   

Kopsu- bronhi drenaažikompleks.
Aitab kergendada hingamist ja on vajalik inimestele, kellel on kalduvus ägedate ja krooniliste hingamisteede haiguste tekkeks. Soodustab sitke bronhiaallima ja röga vedeldamist, lõõgastab hingamisteede spasme, aitab röga eemaldada ja välja köhida,
Sobib kasutamiseks ka väikelaste hingamisteede vaevuste korral

Miranda – 3 Kopsu- bronhi drenaažikompleks. Akadeemik Blohina eliksiir. T Eriti soovitav suitsetamisest loobujatele, sest vähendab suitsetamisest saadavat „naudingut“ ning tekitab selle toimingu suhtes ebameeldivaid emotsioone. Inaktiveerib eriti suitsetamisel (ja ka muudel põhjustel) tekkivaid mürgiseid aineid ning eemaldab nad organismist, aidates sel teel jagu saada muuhulgas ka suitsetamisest loobumisel tekkivatest ebameeldivatest kõrvalnähtudest. Kiirema toime saamiseks närida tabletid katki ja juua peale sooja keedetud vett. Kui inimesele ei meeldi tablettide maitse, võib need lahustada keevas vees ja tarvitada teena. Kuigi sellisel juhul on vahendi toime nõrgem, on tee eriti hea laste juures kasutamiseks.

Kasutamine Täiskasvanutel ja lastel üle 10 aasta vanadel 2 - 3 tabletti 2 – 3 korda päevas enne sööki. Lastel 3 – 7 aastani profülaktilisel eesmärgil ½ tabletti 2 – 3 korda päevas. Köha puhul raskelt eemalduva rögaga lastel 7 – 10 aastani 1 tablett 2 – 3 korda päevas 2 nädala jooksul. Vastunäidised Individuaalne talumatus biolisandi üksikute koostisosade suhtes. Rasedatel ja rinnaga toitvatel emadel konsulteerida enne tarvitamist oma raviarstiga

 

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Tootja: MIRRA, Venemaa
Maaletooja Mirra Eesti OÜ

.

Koostis salvei, hariliku pune, nõmm - liivatee, paiselehe ürdid; altee, humala juure kuivekstraktid; õuna pektiin; pärmi autolüsaat. Sisaldab vees ja rasvas lahustuvate vitamiinide looduslikku kompleksi (B grupp, PP, E, H, C, D provitamiin), asendamatuid amiinohappeid, harvaesinevaid süsivesikuid (glükaanid, manaanid), mikroelemente jt. organismile vajalikke aineid. 

Netokogus 30gr.

Kokku sobivad tooted
Soolapiip Himaalaja soolaga-inhalaator,hingamisteede avaja, immuunsus

Sool vähendab hingamisteede limaskestade turseid: aevastaja lõpetab turtsumise, kinnine nina läheb lahti, nohu väheneb või kaob.

25,20 €