Tootegrupid

Mirra Miranda 1 - maksa drenaaž, maarjaohaka, võilillega - 40 tbl - toidulisand

Kaubamärk:
Hind:
13,80 €
Kogus: - +
   - või -   

Aitab puhastada maksa, normaliseerib seedimist

Parandab rasunäärmete tööd, vähendab vinnilöövet

Selle biolisandi koostisosad korrastavad sapimoodustamise ja muud maksa funktsioonid, aitavad puhastada maksa ja kindlustada taisvaartuslikku seedimisprotsessi. Biolisand hoiab ara poletikuliste protsesside arenemise maksas, maos, kohunaarmes. Kaitseb maksa toksiliste ainete ja alkoholi toime eest. Maksa drenaazne kompleks on profulaktiliseks vahendiks maksa rasvastumise ja rasvhepatoosi tekkele. Aitab normalsieerida naha, juuste ja küünte seisundit.

1 kapslit 3 korda paevas. Kuuri kestvus – 20 päeva. Vastunäidustused: ülierutunud närvisüsteem, hüpertoonia, rasedus, rinnapiimaga toitmine, individuaalne talumatus.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Maarjaohaka õliseemnejäägid, ogamaltsa ekstrakt, võilille juure ekstrakt, mikrokristalliline tselluloos

Neto 25gr.

Tootja: MIRRA, Venemaa
Maaletooja Mirra Eesti OÜ

Kokku sobivad tooted

 Peptiidide kompleksid erinevatele organitele tellimisel

 

 

,   Tarneaeg: kuni 10 p.tellimisel
21,95 €

MIRRASIL-1 on efektiivne vahend maksa- ja sapiteede kahjustuste profülaktikaks. Kaitseb maksa erinevate toksiliste ainete (mürgid, alkohol, mõningad ravimid) poolt põhjustatud maksakahjustuste eest.

15,70 €