Tootegrupid

MIRRALGIN palsam,Kodune kiirabi,traumad,haavad,sisselõiked50 ml

Ühik: tk
Hind:
17,20 €
Kogus: - +
   - või -   

Mirralgin-universaalne palsam. Väga laia toimespektriga palsam kõikide kehaosade nahale on kasutatav ka limaskesta-dele (loomulikult tuleb hoiduda palsami sattumisest silma), sobides seejuures igat liiki nahale.
Aitab taastada lihaste ja kudede normaalse seisundi

MIRRALGIN palsam Oma olemuselt universaalne palsam.  Toime Pehmeid kudesid tugevdava, rahustava, pehmendava ja ühtlustava toimega palsam. Tänu oma struktuurile imendub väga kiiresti ja sügavale nahasse ning selle aluskudedesse ja ei jäta käsi kreemiseks ning määrivaks. Võib kasutada kas iseseisvalt või koos soojendava kreemiga (või mõne muu kreemiga)..

NB! Nagu kõiki tugevalt soojendavaid protseduure, nii ei ole ka soojendava kreemi kasutamine hea 3 päeva jooksul pärast suvalist vigastust. Suurepärane vahend erinevate massaažiliikide korral kasutamiseks (kas iseseisvalt või koos suvaliste Mirra-Luxe massaaživahenditega), sest lõdvestab lihaskude ja taastab selle elastsuse. On hea libisemisega, mõõdukalt soojendav ja lõõgastav. Aitab Alandada turseid kõigis keha piirkondadest, avaldab väljendunud resorbeerivat (laialiimendavat) toimet. Võib kasutada näokreemi ja maskidena. Ei tee kahju, kui satub kõrva või suhu. Suurepärane vahend kuiva, sügelemisele kalduva ja lõhenenud naha korral. Maskeerib ja kiirendab “sinikate” kadumist suvalises kehapiirkonnas. Kasutusalad: • Naha pehmendamine ja ühtlustamine. •”Sinikate” maskeerimine ja kadumise kiirendamine. Hea kombineerida Uma – palsami, Ja-lakreemi ja Silmalaukreemiga. • Lümfimassaaži spetsialistid kasutavad Mirralgini edukalt oma töös ja on tulemustega rahul. • Suurepärane pehmendav kreem kipsi eemaldamise järgsele kuivale, atroofilisele ja halvastilii-kuvale nahale. On hea kombineerida palsamit Soojendava palsami ja/või Jalakreemiga. • Hea nahahooldusvahend pärast kauast Päikese käes viibimist. Sama kehtib ka ebasoodsates il-mastikutingimustes (külm, tuul, niiskus) viibimise järgse naha kohta (soovitav kombineerida Uma - palsam'iga). • Raskustunde korral peas määrida palsamit kaelale (nn. "krae piirkonda"), õlgadele, selja ülaosa-le, meelekohtadele, kõrvade taha, otsmikule (juuste juurtele). Toime tugevneb, kui kombineerida seda järgneva Reventon'i pealekandmisega. Seejärel katta ennast soojalt ja heita pikali 15-20 min. Võimalusel uinuda. • Kõrvaltoimena soodustab see kombinatsioon juuste kasvu. • On suurepärane nahahooldusvahend. Pehmendab nahka. • Tugevdab igasuguse Mirra seeria kreemi toimet, kui kanda seda peale 2. kihina. • Sobib küüneäärse naha kuivuse korral. • Sressi puhul pärast füüsilisi ja psüühilisi pingutusi on hea määrida palsamit näole ja kaelale (ka juuksejuurtele). Juba see protseduur iseenesest koos palsami meeldiva lõhnaga rahustab inimest. Vastunäidustused : Võimalik mõne koostiselemendi mittetaluvus. Seda võib esineda suvalise välis- ja seespidise vahendi kasutamisel. Kindlaid reegleid siin ei ole. Enne kasutamist teha proov palsami talumisele küünarvarre alaosa sisepinnal. Kui umbes 5 – 10 minuti jooksul ei ole tekkinud punetust või sügelemist, võite palsamit kasutada.

Kokku sobivad tooted

Mirra üks tuntumatest toodetest aitab parandada kiiresti kannalõhed, narmendava naha ning sobib ka liighigistamise koraal ka kaenlaalustele ja pihkudele.

13,60 €

Magneesiumi sool/MgCl2/ jalavannideks- aitab varustada organismi väärtusliku magneesiumiga, mille puudus võib põhjustada lihaskrampe, südame pekslemist ja rütmi häireid, unehäireid jne.

4,95 € (34%)
7,50 €