Tootegrupid

MSM C vitamiini ja biotiiniga-looduslik väävel- liikumissüsteem,nahk,juuksed 60 kapslit Toidulisand

Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 päeva
Hind:
14,60 €
Kogus: - +
   - või -   

Telli toode info@biore.ee

Bioloogiliselt aktiivne väväel  C vitamiini ja biotiiniga Hädavajalik liigeste liikuvuse, kõhrede, juuste, naha elastuses taastamisel. Asendamatu abivahend naha probleemide ja liikumisaparaadi hädade korral.

Telli toode info@biore.ee või reg, kliendiks SIIN soovitaja kood ID 3604893. Vaata kõiki TOOTEID

 

 MSM, bioloogiliselt aktiivse orgaanilise väävli allikas, on ilma maitse ja lõhnata aine. Väävel soodustab toksiliste ainete neutraliseerimist organismis, moodustades nendega ühinedes mittetoksilisi ühendeid. Väävel on vajalik organismi struktuursete süsteemide arenguks. 

Kasutamine 1 kpsl. päevas koos toidu ja veega

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ta soodustab luu- ja kõhrkudede, kõõluste, juuste, küünte ja naha kasvu. Koos teiste komponentidega osaleb ta organismi sidekudede struktuuri moodustamisel ja nende paindlikkuse ning elastsuse tagamisel. Väävel on vajalik ka kollageeni (kõhr- ja sidekudede valgu) biosünteesiks. Orgaanilise väävli lisandite, näiteks MSM-i, manustamine võib seda protsessi mitte ainult aktiviseerida, vaid ka insuliini vajadust vähendada ning seega stabiliseerida suhkru taset veres. MSM, kui bioloogiliselt aktiivse väävli allikas, on ohutu looduslik toidulisand, mida saadakse mereveest. See ei kutsu esile ega suurenda kroonilist kõhupuhitust ega tekita ebameeldivat kehalõhna, sest tal ei ole teistele väävliühenditele iseloomulikke kõrvalmõjusid, s.h. ebameeldivat lõhna ja maitset. On kindlaks tehtud, et MSM tõstab märgatavalt C-vitamiini ja teiste toitainete bioloogilist omastatavust, omades samal ajal antioksüdantset toimet. Antioksüdandid soodustavad immuunsüsteemi efektiivset funktsioneerimist, võimaldades organismil ise haigustega toime tulla. MSM aitab alandada organismi tundlikkust allergeenide suhtes, mistõttu teda võib tarvitada ülitundlikkuse korral. MSM on kasutamisel ohutu. Organismile mittevajaliku koguse juhuslikul sissevõtmisel väljub ta loomulikul teel, tekitamata kahju MSM kasutatakse kui leevendavat vahendit erinevate liigesevaevuste, kõhukinnisuse ja pärasoolega seotud vaevuste korral. Eriti on see vajalik neile, kellel on probleeme soolade ladestumisega organismis ning naha probleemide korral 

Koostis

Ühe doosi (1 kapsel) koostis: metüülsulfaniilmetaan (750 mg), C-vitamiin (50 mg), Biotiin50ug,

Neto 34gr.

Tootja CoralClub ltd. USA

Maaletooja Koralliklubi EEsti OÜ

 

Sarnased tooted

Toime
Looduslikest bioloogiliselt aktiivsetest komponentideste ja sooladest koosnev suurepäraselt tasakaalustatud kompleks mõjub soodsalt kergesti tundlikule ja kuivale nahale, muudab ta sametiseks ja pehmeks. On toimiva mõjuga ka linna veevärgi spetsiifilise vee puhul.

10,40 €

Lihtne ja kõigile arusaadav raamat neile, kes hoolivad enda ja oma laste tervisest.

10,80 € (10%)
12,00 €

Toidulisand organismi  toetamiseks B17 vitamiini saamiseks/amügdaliin/

23,20 €

Basico kujutab endast aluselist mineraalainete kompleksi – bioaktiivsed lisandid koos mineraalainete ja mikroelementidega.

19,46 € (15%)
22,90 €

Garcinia Gambogia kroomiga -abistav vahend kaalujälgimisel, aitab saavutada normaalset kehakaalu, aitab põletada rasvu ning vähendada söögiisu.
Kasuta koos vaarika ketoonide või Aafrika Mangoga

12,95 €