Tootegrupid
 MSM looduslik väävli pulber-liigesed-tugisüsteem,seedimine,kaunis nahk 200 gr. Toidulisand Zoom

MSM looduslik väävli pulber-liigesed-tugisüsteem,seedimine,kaunis nahk 200 gr. Toidulisand

Ühik: tk
Hind: 9,36 €
7,80 €
Kogus: - +
   - või -   

MSM-pulber mõjub hästi luustiku, liigeste, lihaste, naha ja juuste heaolule.

Annustamine: 2-3 korda päevas 2-5g näiteks vette või C-vitamiinirohke mahla hulka segatult. Soovitavalt alusta väikesest kogusest näiteks 1g (1/4 teelusikatäit klaasi vee kohta) päevas vähehaaval annust suurendades. Võid annust suurendada kuni 2 teelusikatäieni päevas. Tedaolevalt ei esine MSMi sissevõtmisega mingeid kõrvaltoimeid MSM (metüülsulfonüülmetaan) on vesilahustuv, orgaaniline väävliühend. Looduses leidub MSM-i vihma- ja järvevees. MSM-pulber mõjub hästi luustiku, liigeste, lihaste, naha ja juuste heaolule. MSM aitab muuta glükoosamiini bioloogiliselt aktiivseks aidates tal jõuda liigeskõhredeni. MSM aitab hoida liigeste ja lihaste liikuvust. MSM on väävli vorm, mis on organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Annab paindlikkust ja tugevust lihastele, luudele, liigestele, sisemistele membraanidele ning peamiselt nahale, juustele ja küüntele. Looduslik väävel on „ilu mineraal“, ta hoiab juuksed läikivad, naha sileda ja jume noorusliku. Uurimustulemused näitavad, et paljudel inimestel on organismis väävlipuudus ning see kasvab vanusega. MSM aitab taastada naha elastsust ning annab energiat. Tõstab rakkude läbilaskvust, mistõttu toitainete ja hapniku imendumine paraneb ja toksiinide ja jääkainete väljavool kehast kiireneb, seob osasid raskemetalle, et nad väljuksid kehast. Aitab väljutada kusihappe soolasid ning puhastada liigeseid. MSM aitab põletikul taanduda pehmetest kudedest ning leevendab ..................... MSM aitab säilitada normaalset PH taset – väävel on insuliini põhikomponent, mis mängib olulist rolli süsivesikute ainevahetuses.

Koostis: 100% Metüül Sulfonüül Metaan  MSM on äärmiselt ohutu. Arvukad toksikoloogilised andmed tõestavad, et seda võib tarbida suurtes doosides pika aja vältel. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu. Säilitada kuivas, toatemperatuuril. Pakendis 200g pulbrit.

Valmistatud Hiinas

Maaletooja Tervisetoode OÜ

Kokku sobivad tooted

OsArTen omab toetavat toimet liigese liikuvuse, kõhrede taastamise, sidekude,ilusate küünte ja juuste saavutamiseks. Suurepärane räni ja loodusliku glükosamiini allikas.

24,80 €

Boor on käibel olnud küllalt lühikest aega, kuid see on osutunud suurepäraseks D vitamiini ainevahetuse tõhustamiseks. Sellest on juba leitud abi lihaste ja luude tervise parandamisel, luumurdude ja osteoporoosi vältimisel, hambakaariese ennetamisel ning see on tõhus abimees teiste mineraalide, eriti magneesiumi, kaltsiumi ja fosfori imendumisel organismi. Boor seisab vastutajana selle eest, et inimkehas ei tekiks mineraalide kadu.

14,90 €