Tootegrupid

Magneesium-süda, lihased,luud,uni 200mg/250 kpsl. toidulisand

Ühik: tk
Hind:
13,60 €
Kogus: - +
   - või -   

Vajalik enam kui 300ks biokeemiliseks reaktsiooniks.

 Toetab lihaste, luude ja südameveresoonkonna tööd.

Kasutamine-toidulisandina 2 (kaks) kapslit päevas vee ja toiduga. SPK 100%

Umbes 70% organismis olevast magneesiumist paikneb luudes.

Magneesiumi on vaja: organismis soolade koostises luukoe tekkes, tal on roll kaltsiumi ainevahetuses, südamelihaste tööks ja vereringe reguleerimiseks, energia vabastamiseks ning närvide ja lihaste toimimisel, vähemalt 300 põhilises ensümaatilises reaktsioonis, süsivesikute ainevahetuse mõjutamiseks ja aminohapete aktiveerimiseks. Magneesiumi puudujääk võib tekkida, kui tarbida liiga palju töödeldud toiduaineid. Samuti võivad osades toitudes leiduvad oksaal- ja fütiinhape siduda magneesiumi organismile mitteomastuvateks sooladeks. Magneesiumi puudujääk võib tekkida: kroonilistel alkohoolikutel diabeetikutel, maksa tsirroosi, ateroskleroosi, neeruhaiguste ja kroonilise kõhulahtisusega inimestel, pikaajalisel oksendamisel või suhkrurikaste toitude kestval liigtarbimisel.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostises (2 kapslis) magneesiumoksiid 400mg (päevane soovituslik kogus). RDA 100%

lisaained zelatiin, riisi jahu,magneesiumstearaat

Neto 180gr.

Tootja Swanson Health Products Ltd.

Maaletooja Estvita OÜ

Kokku sobivad tooted

D3-vitamiin on vajalik kaltsiumi imendumise parandamiseks, mis omakorda aitab säilitada terved luud ja hambad. D3-vitamiin toetab ka immuunsüsteemi ja neuromuskulaarseid funktsioone. Vananedes omandab meie keha seda tähtsat toitainet vähem. Solgari D3 vitamiin on meeldiva loodusliku apelsini maitsega vedelik igapäevaseks toidulisandiks.
0,5 ml üks kord päevas on 1200iu

21,45 € (10%)
23,70 €