Tootegrupid
primavera in balance.jpg Zoom

Tasakaalustav aroomisegu, õli - 5ml

Kaubamärk:
Hind:
10,95 €
Kogus: - +
   - või -   

Apelsini, roosi ja geraaniumi lillelised ja pehmed lõhnad hellitavad meeli.

Lõhna profiil:

  • lilleline
  • pehme

Lõhna efekt:

  • sensuaalne

Paar tilka lõhnasegu lõhnakandjale, nt lõhnakivile või aroomilambile.

Apelsin, roos, roosa kurereha.

Tootja: Primavera Life GMBH, Saksa

Maaletooja: Biomarket OÜ

Vaata veel

Käte desinfisteerimine naturaalse eeterliku õliga!

Etanoolil põhinev laimilõhnaline käte desinfitseerija, mida on mõnus kasutada, kuivab kiiresti ja ei määri. Sobib ka tundlikule nahale. Ei kuivata nahka.

5,50 €

33 parima kvaliteediga loodusliku eeterliku õli kompleks, mis leevendab liigesevalu, lihasvalu, peavalu, ennetab ja leevendab külmetuse ja gripi sümptomeid ning desinfitseerib. Aitab köha ja nohu ennetamisel ja leevendamisel, vähendab valu liigestes ja lihastes.

28,50 €

Geraanium, Pelargonium graveolens kuulub niisuguste taimede hulka, kelle erinevatest sortidest destilleeritakse eeterlikku õli. P. graveolens on õli tootmiseks enim kasutatud taim. Õli on värvuselt rohekas pruun oliivikarva.

12,90 €

Primavera lõhnasegu on sensuaalne harmoneeruv lõhnatunnetus. Primavera harmoonia lõhnav segu hellitab teie meeli apelsini roosi ja roosi geraaniumi essentsidega. Primavera lõhnasegu harmoonia aromaatne profiil on lilleline ja pehme aromaatne efekt, mida kirjeldatakse kui sensuaalset. 

10,35 €

 greibi, piparmündi, laimiga, looduslik eeterlik õli -

Primavera segud on hoolikalt koostatud - arvestatakse eeterlike õlide mõju kehale, vaimule ja hingele. Iga segu läbib pikaajalisi uuringuid, uuritakse taimeekstraktide tervikliku mõju füüsilisele ja vaimsele tervisele.

 

10,90 €