Tootegrupid

CDS Plus 3 - kloordioksiid - 100ml

Kaubamärk:
Hind:
29,90 €

299,00 €/L
Kogus: - +
   - või -   

CDSplus – uusima põlvkonna kloordioksiidi toode!

CDS plus on äsja välja töötatud ja patenteeritud 2-komponentne toode. Pärast aktiveerimist sisaldab see ülipuhast ja absoluutselt kloorivaba kloordioksiidi lahuse vesikontsentraati (umbes 0,29%) biotsiidina, mis on väga tõhusaks tõrjeks bakterite, viiruste, seente, eoste, vetikate, lestade, parasiitide, biokilede ja muud patogeensete mikroobide vastu.

Avage pakend ja lisage aktiveerimistablett pudelisse, sulgege kaas uuesti ja laske sellel 24 tundi toatemperatuuril reageerida. CDS pluss lahendus on valmis!

Ärge kunagi kasutage ühte komponenti üksinda! Ärge kunagi neelake tabletti alla!

Annustamine pindade desinfitseerimiseks: segada u. 2,5 ml aktiveeritud CDS plus 10-30 ml veega ja pihustage kahjustatud piirkondi suurele alale ja laske lühidalt reageerida.

Doseerimine joogivee töötlemiseks: kasutada u. 1 ml aktiveeritud CDS plusi kuni 5 liitri puhastatava vee jaoks. 100 ml CDS plusi pudeliga saab desinfitseerida maksimaalselt 1500 liitrit joogivett.

Hoida jahedas, kuivas ning lastele kättesaamatus kohas! 

Aktiveerimata olekus säilib CDS plus külmkapis vähemalt 2 aastat, enamikul juhtudel isegi kuni 5 aastat. Pärast aktiveerimist võib lahust säilitada külmkapis (alla 11C kraadi) maksimaalselt 6-9 kuud.

100 ml vedel komponent* HDPE pudelis
1 tablett : ca. 1,983 g pakendatud**
*(<1% mineraallahus, sh patenteeritud puhversüsteem)
**(Naatriumvesiniksulfaat CAS-nr 7681-38-1 + UN1505 LQ Naatriumperoksodisulfaat CAS-nr: 7775-27-1)
 
Valmistaja: Aquarius Pro Life, Saksa
Turustaja: EstPortGoods OÜ, Eesti
Sarnased tooted

kompleks, köha, allergia, astma, suitsetamisest loobumine, sobib väikelapsele 

Selle toidulisandi koostisosad parendavad hungamisfunktsiooni, avaldavad tervistav- profulaktilist toimet kalduvuse korral agedatele ja kroonilistele hingamisteede haigustele. 

22,60 €

Toidulisand.

Kuumahood, meeleolu.

Kompleks naiste hormoontasakaalu saavutamiseks üleminekuperioodil.

26,00 €

Kõõma vastu tsingi ja taimsete ekstraktidega  õrnalt puhastab juukseid , kõrvaldab naha sügelust ja ärritust, neelab liigset rasu, kõrvaldab põletiku ja stimuleerib juuste kasvu. Sobib kõikide juuste tüüpidele, sügavale ja õrnale puhastamisele.

19,40 €

Dr.Nona Suuloputusvahend  omab regenereerivat, desinfitseerivat ja antibakteriaalset toimet. Kõrvaldab suust ebameeldiva lõhna ning aitab kõrvaldada suuõõne haavu .

31,50 €

Niisutab, silendab ja toetab küpse näonaha uuenemist.

Nõudlikule küpsele nahale.

45,90 €