Tootegrupid

Foodin Bentoniitsavi - puhastamine, ph tasakaal, mineraalid, parasiidid, seened - 125gr - toidulisand

Ühik: tk
Hind:
8,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Ameerika Ühendriikides, Fort Bentoni mägisel alal vulkaanilise tegevuse tagajärjel sündinud bentoniitsavi. Ei sisalda säilitus- ega lisaaineid. Bentoniitsavi on kasutatud juba iidsetest aegadest. Seda kasutatakse laialdaselt ka kosmeetikatööstuses. Bentoniitsavist on võimalik valmistada kodusel teel näohooldusmaske.

Samamoodi kui nende elementide kaasabil tekkis elu, on nad eluks endiselt asendamatud. Inimorganismis on nende ülesandeks tagada organismi kui terviku toimimine .

Bentoniti soovitatakse kui hädavajalikku looduslikku toidulisandit paljude erinevate haiguste profülaktikaks või kompleksis teiste ravimite või preparaatidega. Eriti häid tulemusi on saavutatud südameveresoonkonna-, vereloome-, tugi-liikumisaparaadi-, diabeedi, rasvumise, mao ja seedetrakti, ainevahetushäirete ja veel paljude probleemide puhul. Samuti intensiivse kasvu, sugulise küpsemise, kõrgendatud füüsiliste koormuste, stressi ja muude pingeseisundite korral. Bentonit omab väljendunud põletikuvastast, valusündroomi vähendavat, antioksüdantset ja adsorbeerivat toimet. Ta aktiveerib metabolismi rakkudes, taastab organismi eneseregulatsioonimehhanismid, tõstab rakumembraanide läbitavusvõimet. Betonit’i iseloomustab veel üks ja ehk isegi kõige tähtsam omadus – ta on organismile absoluutselt kahjutu ja teda võib tarvitada väga pika aja kestel, ning tal puuduvad vastunäidustused nii täiskasvanute, kui ka laste suhtes. Kasutamine: profülaktikaks –1x päevas, hommikul, tühja kõhuga 1tl. pulbrit 3-5gr. pulbrit lahustada 150-200ml keetmata, soojas vees. Segada hoolikalt mitte metallis lusikaga, lasta settida 2-3 sekundit. Moodustuv settepealne kolloidlahus juua sisse 30 minutit enne sööki. Kogu savi kasutamise perioodil tarvitada rohkest puhast vett, et vältida kõhukinnisust. Ägeda seedesüsteemi häire või keemia- ning kiiritusravi korral 3-4x päevas kuni täieliku tervenemiseni. Organismi puhastamiseks aastatega kogunenud šlakkidest ja organismi rikastamiseks mikroelementidega soovitatakse täiskasvanul kasutada Bentoniti 6 kuud järjest, lastel 3 kuud. Edasine profülaktiline kasutus 4x aastas, igal aastaajal 30 päeva. Tekkinud sete kasutage ära näomaskide tegemiseks (15-20 minutit) või suuõõne loputamiseks parodontoosi profülaktikaks. Kõhukinnisuse korral lahustada pulber käesoojas vees, mitte üle 35oC ja rikastada toidulauda lahtistavate looduslike vahenditega. Vastunäidustused puuduvad. Toote päritolu USA

 Bentoniitsavi 100%

Kokku sobivad tooted

Ensüümid aitavad lõhustada toiduvalke ja soodustavad seedimist. Cayenne’i pipar, kaneel ja ingver aktiveerivad kõhunääret ja hävitavad pärmilisi. Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

24,74 € (33%)
36,70 €