Tootegrupid

Passion Flower - kannatuslill 250mg - 60tbl

Kaubamärk:
Hind:
11,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Toidulisand.

Kannatuslille (Passiflora incarnata L) on paljude uuringute kaudu uuritud, et ta aitab lõõgastuda. Uuringud näitavad, et Passiflora incarnata L-s leiduvad flavonoidid võivad kaasa aidata selle terapeutilisele toimele.

California Gold Nutrition EuroHerbs  Passion Flower sisaldab Passiflora incarnata L ürdi ekstrakti, mis on standarditud 4% flavonoididega.Kapslid on looduslikult värvitud klorofülliga, taimedes looduslikult leiduva rohelise pigmendiga, mida saadakse lutserni ja mooruspuu lehtedest.

EuroHerbs ™ on ainulaadne esmaklassiliste ürtide sari, mis on hangitud ja töödeldud kahelt maailma parimalt Euroopa ürditootjalt.

Võtke 1 köögiviljakapsel päevas koos toiduga. 

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 60
  Kogus portsjoni kohta % päevane väärtus*
Kannatuslille (Passiflora incarnata L.)
ekstrakt (ürt) (4% flavonoide)
250 mg
†Päeva väärtus ei ole määratud.
Kokku sobivad tooted

Toidulisand.

Looduslikust korallist mineraalse koostisega toode joogivee rikastamiseks. Rikastab vett kasulike mineraalidega ja normaliseerib organismi vee ja soolade ainevahetuse parandades kõikide organite ja süsteemide tööd. 

10,00 €

Und ja uinumist soodustav, spray kujul, toidulisand

  • Melatoniin
  • Punakas kannatuslill
  • Sidrunmeliss
11,90 €

Toidulisand.

Deep Sleep on Eestis välja arendatud ja toodetud hea une segu mis põhineb loodusliku kummeli ja palderjani ekstraktidel. Koostoimes aitavad need ekstraktid  kaasa unekvaliteedi parandamisele ning seeläbi produktiivsemale päevale.

8,90 €