Tootegrupid

Padma Hepaten - 60tbl

Kaubamärk:
Hind:
24,20 €
Kogus: - +
   - või -   

Tiibeti arstide sajandite pikkuse kogemuse põhjal toetab see maksa funktsiooni, vähendab põletikke.
Maksa töö häired ning risk põletike tekkeks sõltub tiibeti pärimusmeditsiini kohaselt tule ehk
sapi energiast mKrsipa (hääldus: Tripa). - toidulisand

PADMA Hepaten on loodud tii beti traditsioonilise meditsiini retsepti, Drebu Sum Thang, alusel.
 Viimase tasakaalutus võib avalduda
järgmiste sümptomitena:

 Tiibeti ravitarkuste kohaselt võib see aidata see kolme taime segu leevendada põletikke ja   B-hepatiidiga kaasnevaid sümptomeid, puhastada maksa ja verd. Padma Hepaten on kergelt lahtistava toimega. Väga hea gripi ja külmetushaiguste algusfaasi nähtude korral abistava vahendina  Kutsutakse ka eliksiiriks, mis noorendab ja tasakaalustab kehaenergiaid. Leevendab kroonilist palavikku ja väsimust.

Kasutamine Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 2 kapslit hommikul 1 tund enne hommikusööki ja 2 kapslit õhtul 1 tund pärast õhtusööki. Vajadusel 1 – 2   kapslit ka enne lõunasööki. PADMA Hepateni päevase koguse võib võtta ka korraga ühel ajal. PADMA Hepateni ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

PADMA Hepaten on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel, Sveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Bras bu 3 thang” (hääldus: Dre bu sum thang). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul jahutavad omadused ja tasakaalustab “kolme põhienergiat”, millest inimene koosneb: tuul, tuli ja lima (vee ja maa energia kooslus). Padma Hepaten parandab tule energia ja kehasoojuse liikumist ja tasakaalu. Seda kasutatakse kahjustatud või halvenenud maksafunktsiooni puhul (näiteks pärast hepatiiti), aga ka sapipõie põletiku järel. Halvenenud maksafunktsioon võib avalduda mitmete erinevate sümptomitena: äkiline väsimus, isupuudus, peavalud, puhitused, depressiivsed meeleolud. PADMA Hepaten stimuleerib pehmelt soolestiku ja teiste siseorganite tööd.

 Millal peaks PADMA Hepateni võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Hepateni ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 Kas PADMA Hepateni võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Hepaten kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

Senini ei ole PADMA Hepateni kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Hepatenit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Neto 120gr.

Koostis päevane kogus (6 kapslit) sisaldab: Terminalia chebula Retz. 1200 mg, Phyllanthus emblica L. 600 mg, Terminalia bellirica (Gaertn.) Roxb. 600 mg. Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid). Sisaldab ainult looduslikke komponente.

Tootja Padma INC S`veits

Maaletooja Tiibeti meditsiini keskus

 

Kokku sobivad tooted

PADMA BASIC on traditsioonilise tiibeti meditsiini kogemustel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Gabur 25”

22,00 €

PADMA Nervotonini on aluseks on Tiibeti retsept “Srog ‘zin 10”. Seda kasutatakse närvilisuse, ärrituvuse, rahutuse jms. korral.  - toidulisand

17,90 €