Tootegrupid

Primavera lõõgastav eeterlik õli - rahustav, tasakaalustav - 5ml

Kaubamärk: Primavera
Hind:
10,50 €
Kogus: - +
   - või -   

Lõõgastavas lõhnasegus on eriline segu eeterlikud õlisid. Segus on lavendel, bensoiin-siam ja ho lehed. Lilleline, ümbritsev lõhn mõjub rahustavalt ja täidab ruumi rahustava toimega.

  • Rahustav lõhnaefekt
  • Lilleline, ümbritsev lõhnaprofiil
  • Eeterlik õli ruumi lõhnastamiseks 

Lase oma mõtetel rännata, rahuneda ja lõõgastuda. Looduse soojad lõõgastavad lõhnad, nagu lavendel, sandlipuu ja kummel, tagavad rahustamise ja lõõgastumise.

PRIMAVERA lõhnasegud koosnevad 100% looduslikest eeterlikest õlidest. Nad pakuvad igale olukorrale sobivat lõhnaainet. Hommikuse meeleolu loojana hea päeva alguseks, värskenduseks ja inspiratsiooniks töö ajal või õhtul lõõgastumiseks - igale meeleolule on sobiv segu.

Tuleohtlik vedelik ja aur. Allaneelamisel ja hingamisteedesse sattumisel võib olla surmav. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Väga mürgine veeorganismidele, millel on pikaajaline toime. Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja muud tüüpi süüteallikatest. Ära suitseta. Kasutage plahvatuskindlaid elektriseadmeid / ventilatsioonisüsteeme / valgustust /…. (Seadusandja poolt lahtiseks jäänud sisestuse peab täitma toodet turustav isik. Allaneelamisel: Kokkupuutel nahaga (või juustega): pöörduge viivitamatult mürgistusteabekeskusesse või arsti poole. Peske nahka veega / dušiga. Võta koheselt kõik saastunud riided seljast.Hoida lukus. Allaneelamisel: pöörduge viivitamatult mürgituskeskusesse või arsti poole. Pärast naha (või juuste) kokkupuudet: peske nahka veega / dušiga. Võtke saastunud riided kohe seljast. Kõrvaldage sisu / pakend vastavalt kohalikele / piirkondlikele / riiklikele / rahvusvahelistele eeskirjadele.

Sarnased tooted

Nautige värskust ja puhtust iga päev ja oma elu kõige ilusamatel hetkedel!

13,50 €

Laminaria japonica ja taimsed antioksüdandid parandavad südame, veresoonte ja seedeelundite tööd ning puhastavad organismi mürgistest ainetest. Laminaria sisaldab rikkalikult orgaanilist joodi. 

 

14,00 €

Lihtne ja kõigile arusaadav raamat neile, kes hoolivad enda ja oma laste tervisest.

10,80 € (10%)
12,00 €

Klorella (Chlorella) on ainurakne magevee vetikas, mis kasvab looduslikult järvedes ja tiikides. See vetikas on tuntud oma rikkaliku klorofülli sisalduse poolest. Klorella nimi tuleb tema suurest klorofüllisisaldusest (3-5%).

11,50 €