Tootegrupid

Sipelgapuu koor PauDarco TILKADENA-viirused, seened 50ml. Toidulisand

Hind:
20,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Sipelgapuu koore ekstrakt ehk Pau d’Arco  kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ja tema  antibakteriaalne toimeaine on lapahool mis  takistab mikroorganismide paljunemist ja kasvu.

 

Preparaadi viirusevastane toime on tingitud selle võimest alla suruda käärimisprotsesse, millega pärsitakse viiruste paljunemist organismis. Sipelgapuu seenhaiguste vastased omadused on seotud selles leiduva ksülidiiniga, mis koos lapahooliga pärsib seente kasvu erinevates organites ja kudedes. Preparaadi toime väljendub selle võimes takistada rakusiseste parasiitide paljunemist ja arengut.

 Pau d’Arco üks põhiomadusi on mobiliseerida organismi kaitsejõud haigustega võitlemiseks. Sipelgapuu koor stimuleerib immuunsüsteemi, omades tugevat toimet viiruste, seente, bakterite ja parasiitide vastu.

 

Kasutamine - kasutada kuuajase kuurina, et puhastada organismi seentest ja muudest ebavajalikest bakteritest. Sellel on ka pehmendav toime, mis leevendab näiteks ärritatud kurgu puhul.

Klütseriin 28-56 tilka vee hulka/ täiskasvanule/ päevane annus kuni 2x päevas

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

    

 

 

Koostis:

Pau’D Arco ekstrakt 8:1 2500 mg

Tootja EcoshLife Eesti