Tootegrupid

Sonett Bleach Complex and Stain Remover - pesuvalgendi, plekieemaldaja - 450g

Kaubamärk:
Hind:
4,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Pesupesemise moodulsüsteem toimib alates 50°C.

Värskendab valget pesu ning ennetab selle hallikaks muutumist.

Võib lisada valgele pesule igal pesukorral.

Sobib suurepäraselt ka plekkide eemaldamiseks värvikindlatelt kangastelt.

Eemaldab puuvilja-, veini-, tee-, kohvi-, rohu- ja vereplekid.

Puuvillastele, linastele, kanepist ja segakiududest riietele.

Pesemise käigus laguneb naatriumperkarbonaat hapnikuks, veeks ja mineraalsoodaks. Valgendamine ja mustuse lagundamine toimub samaaegselt.

 

Kuna tootes ei ole kasutatud naftakeemiast valmistatud pleegitusaineid, siis aktiveerub see pesumasinas alles 50°C juures. Kui lasta vahendil toimida kauem nt. üleöö, aktiveerub pesuvalgendi juba 30°C juures. Lisa 50 ml pesuvalgendit pesumasina põhiprogrammi täitesahtlisse. Tugevalt määrdunud lasteriiete puhastamiseks lahusta 25 ml valgendit 3l veega ning pane riided ööseks ligunema. Seejärel pese nagu tavaliselt. Tee-ja kohviplekkide eemaldamiseks tassidelt lisa 1tl (15 ml) valgendit nõudepesumasina täitesahtlisse koos pesuvahendiga. 450 g karbis on kaasas ka mõõdulusikas.

Naatriumperkarbonaat. Pole kasutatud optilisi ega sünteetilisi valgendajaid.

Sarnased tooted

Selle toidulisandi koostisosad parendavad kuseerituse susteemi tegevust ja normaliseerivad vee-soolade ainevahetust. Toidulisandist on abi kalduvuse korral paisunahtude ja tursete tekkimisel, ta aitab sailitada naha normaalset niiskust ja varvi. Kompleksist on kasu hupertooniatove arenemise algetappidel ning ta on ka neerukivitove tekke profulaktikaks.

 

 
13,80 €

Selle biolisandi koostisosad parendavad hungamisfunktsiooni, avaldavad tervistav- profulaktilist toimet kalduvuse korral agedatele ja kroonilistele hingamisteede haigustele. Biolisand aitab vedeldada sitket bronhide sekreeti ja roga, kergendab valjakohimist ning roga eraldumist. Inaktiveerib toksilisi aineid ja valjutab need organismist.

16,90 €

Biolisand tagab mao-sooletrakti mikrofloora taastumise, takistab dusbakterioosi arengut. Soodustab toidukomponentide (valgud, susivesikud, mikro- ja makroelemendid, vitamiinid) oiget omastamist. Korrastab soolestiku peristaltikat, kiirendab organismile kahjulike ainete valjutamist.

16,60 €

Kasutatakse iidsest ajast gripi ja külmetushaiguste profülaktikaks.
• Parandab veresoonte seisundit.
• Mõjub soodsalt soolestiku mikrofloorale.

14,00 €

Detox jalatalla plaastrid on head, kui soovite kõrvaldada oma väsimust, unetust, tugevdada immuunsüsteemi, puhastada nahka või parandada üldist tervist.

7,50 €