Tootegrupid

Zelloxygen immuunsus -vedel ensüümide kontsentraat,mineraalid-B2,E, Se,Zn-250ml Toidulisand

Tarneaeg: 3-8 päeva
Hind:
18,90 €

0,08 €/ml.
Kogus: - +
   - või -   

Zelloxygen -Ortomolekulaarne toidulisand eluks vajalike ensüümide, aminohapete, mineraalide, vitamiinide, mikroelementide ja bioloogiliste kaitsvate ainetega.Toidulisand on ette nähtud rakkude kaitseks oksüdatiivse stressi, haigustest paranemise, füüsilise koormuse, väsimuse, kurnatuse, puuduliku toitumise ning samuti krooniliste haiguste ja keemiaravi korral.

 

Zell Oxygen®  on Dr. Wolz® välja töötatud elutähtsate ainete kombinatsioon normaalse rakufunktsiooni kaitsmiseks (1).

Zell Oxygen® toimet on demonstreeritud nii in vivo kui ka in vitro uuringutes. Iga päev 30ml. väärtuslikke, rakke toetavaid ja kaitsvaid aineid.

 Zell Oxygen®  on kontsentraat, võtta 20-30 ml (2-3 sl) päevas lahjendatuna 200-270 ml vabalt valitud joogiga söögikorra ajal või pärast sööki ühe korraga või päeva jooksul. Soovitame võtta koos õunamahlaga.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Miks ei ole Dr. Wolz® ensüüm-pärmirakud võrreldavad teiste pärmidega?
– Küpsetuspärmid jätkavad organismis käärimist.
– Õllepärm on pruulikodade jääkprodukt. Seda kuumutatakse, töödeldakse pulbrina, helvestena või tablettidena ja sellel puudub ensüümi aktiivsus.
– Spetsiaalsed Dr. Wolzi ensüüm-pärmirakud on kasvatatud nisuiduekstrakti ja vitamiinirikaste puuviljamahlade abil, kuhu on lisatud hapnikku.

 Need jäävad bioloogiliselt aktiivseks, kuid ei paljune enam organismis. Dr. Wolz® ensüüm-pärmirakud on eriti õhukeste seintega ja seetõttu saab inimorganism nende kasulikke omadusi võimalikult optimaalselt ära kasutada.

Mis on ensüümid?

Ensüümid – elu käivitajad – on valgud, mis teevad ainevahetusprotsessid organismis üldse võimalikuks. Kuid neid on vaja ka seedimiseks ja uute bioloogiliste ühendite moodustamiseks, mis reguleerivad ainevahetust või kõrvaldavad rakkudest „jäätmed“.

  • Kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest (1)
  • Aitab stressiperioodidel võidelda haiguste ja füüsilise stressiga
  • Aitab vähendada väsimust ja kurnatust (3)
  • Aitab puuduliku toitumise korral (2)

 

(1) Zell Oxygen®  preparaadis sisalduvad B2 jt. B vitamiinid, E vitamiinid ning seleen ja tsink aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
(2) Samas sisalduv B vitamiin toetab normaalset põhiainevahetust ja
(3) aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

 

Kokku sobivad tooted

TELLIMISEL! 3-7 päeva

Protectival on kliiniliselt testitud ja teaduslikult uuritud taimesegu, mis sobib väga hästi kasutamiseks organismi talitlust toetava preparaadina keemiaravi ajal ja profülaktikaks. See toidulisand on valmistatud 13. erineva ravimtaime segust

82,60 €