Tootegrupid

Kaneel Tseiloni-suhkru tasakaal, 50gr

Ühik: tk
Hind:
4,20 €
Kogus: - +
   - või -   

Kaneeli raviomadusi kiitis juba Hippokrates 2500 aastat tagasi. Kaneeliõli on eeterlik õli. Ta mõjub tugeva antiseptikumina, soojendab kogu keha ning stimuleerib südametegevust ja vereringet. Teda on kunagi peetud külmetusevastaseks .

 Teda on kunagi peetud külmetusevastaseks ravimiks. Kaneeli igapäevast tarvitamist koos vedelikuga on soovitatud skorbuudivastase vahendina. On leitud, et pool teelusikatäit kaneeli päevas aitab alandada tunduvalt suhruhaigete veresuhkru taset. Toime avaldub ka kaneeli leotamisel tees ning ka tervetel..

 Suhkurtõve (Tüüp 2) põdevate patsientidega tehtud katsetes ilmnes, et nendel, kes võtsid päevas sisse mõne grammi kaneeli, oli veresuhkur 20% madalam kui kontrollrühmal. Osalt koguni haiguse sümptoomid kadusid. Kaneeli võtmise lõpetamisel tulid kaebused kohe tagasi. Peale võib väheneda MHCP rasva- ja kolesteroolisisaldus veres. Kumariin (fütokemikaal mida leidub ka maasikates, kirssides, mustades sõstardes, aprikoosides jpt taimedes) on verd vedeldava, seente- ning kasvajavastase toimega.

1-2 tl.päevas koos toidu või veega.

Toimeaineks on MHCP (metüülhüdroksü-halkoon-polümeer), mis toimib insuliini taoliselt, soodustades suhkru omastamist rakkude poolt.

Kokku sobivad tooted

Basico kujutab endast aluselist mineraalainete kompleksi – bioaktiivsed lisandid koos mineraalainete ja mikroelementidega.

19,46 € (15%)
22,90 €