Tootegrupid

Mirra Tsink austritest-immuunsus, diabeet, eesnääre,nahk,juuksed,moodustised 50 tk Toidulisand

Ühik: tk
Hind:
17,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Tsingi kapsuleeritud biokompleks on saadud austritest.

Aitab normaliseerida  immuunsust, avaldab allergiavastast mõju. Tagab naha, juuste ja küünte hea tervislikku seisundi säilitamise, hoiab ära nende deformeerumise ja enneaegse vananemise. Hädavajalik noorukitele ja meestele. .Aitab hoida eesnääret, luid,juukseid,immuunsüsteemi normaalsetena

Kasutamine võtta 1 kapsel õhtul 30-60 min. enne sööki. Juua peale klaas leiget vett.

Toodet kasutatakse tsingi vaeguse korral organismis. Tsingi vaegus raseduse ajal ja lapseeas tekitab lastes tungi alkoholi järele teismelises eas. Tsingi vajadus on suurem meestel, sest nad kaotavad seda spermaga. Tsinki suurel hulgal sisaldavaid toiduaineid (näiteks austeid) peetakse ammustest aegadest võimsateks seksuaalse stimulaatori allikateks ja abiaineteks meeste viljatuse korral. Tsink aitab parandada enesetunnet, meeleolu ja une kvaliteeti. Lausa vajalik on tsink inimestele, kellel on eelsoodumus alkoholismi tekkeks ja arenemiseks. Koostis Merevetikate kuiva polüsahariidse ekstrakti ja tsingi glükonaadiga küllastatud mikroelementide biokompleks. Nende toidulisade koostis saadakse äärmiselt väärtuslikest mereproduktidest (austrid ja merevetikad).

 Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 Tootja: MIRRA, Venemaa

Maaletooja Mirra Eesti OÜ

Tsink aitab kaasa normaalsele süsivesikute ainevahetusele.Tsink aitab kaasa normaalsele viljakusele ja reproduktsioonile . Tsinki leidub kõigis organismi kudedes.Ta on abistav vahend seedimsie ja ainevahetuse korrastamiseks,organismi taastamiseksTugevdab immuunsust, avaldab allergiavastast mõju. Tagab naha, juuste ja küünte hea tervislikku seisundi säilitamise, hoiab ära nende deformeerumise ja enneaegse vananemise Kiire abi juuste väljalangemise korral.. 
Koostis singi biokompleks, merevetikate polusahhariidid

Harilik tarbimine (1 kapsel 2 korda paevas) tagab kuni100% paevasest vajadusest. Kuuri kestvus –2-3 nädalat. Vastunäidustused: koostisosade individuaalne mittetaluvus.

Neto 20gr.

Kokku sobivad tooted

Väärtuslik Omega 3-versoonkonnale,liigestele ja mälule ning aju töö tõhustamiseks

19,80 €

Telli toode info@biore.ee  Vaata ka teisi tooteid

 Koralliklubi  tooteid saad tellida ise  kui registreerud kliendiks siin. 

Infot küsi 5017960

 Kui oled saanud kliendinumbri, siis tee netikonto ja telli tooteid otse Euroopast või . Tallinna kontorist  Vilmsi 6

 

19,10 €