Tootegrupid

Musta pässiku tömmis 500ml

Hind:
17,90 €

35,80 €/L
Kogus: - +
   - või -   

Must pässik sisaldab erakordselt suuri koguseid superoksüdismutaasi (SOD), mis on organismile üks võimsamaid antioksüdante, B-grupi vitamiine ja proteiine. Sisaldades ka suures koguses erinevaid mineraale, adaptogeenseid aineid, beetaglukaane, betuliinhapet. Musta pässiku tömmis 1 x 0,5l. Tömmis valmistatud puhtast Eestimaa metsast korjatud mustast pässikust.

Pakendatud avatava/suletava korgiga 0,5 liitrisesse tumedasse pudelisse.

Tömmist keedab Metsküla Kalju

Tömmis koosneb: Musta pässiku leotis allika vees.

Puupliidil pikalt keedetud musta pässiku tömmis allika vees.

Joo hommikul ärgates tühja kõhuga ja õhtul enne magama minekut. Soovituslikult ilma magustamata. Juua võid puhast tõmmist puhtalt, aga ka külma või kuuma veega lahjendades.

Tõsisemaks tervise turgutuseks üle päeva vaheldumisi 100ml ja 200ml päevas: esimesel päeval hommikul ärgates 100ml ja õhtul ei joo, teisel päeval hommikul ärgates 100ml ja õhtul enne magamaminekut veel 100ml. Nii jätka vaheldumisi 100ml päevas ja siis 200ml päevas...

Kergemaks tervise turgutuseks joo samamoodi, kuid poole väiksemat kogust. Ehk siis üle päeva 50ml päevas ja 100ml päevas

NB! Ära kasuta pässikut koos antibiootikumide või soonesisese glükoosiga, kuna need mõjuvad antagonistlikult ehk vastandlikult. Mõned inimesed võivad olla raviseentele ka allergilised. Jälgi tarvitamisel enesetunnet ja keha!

Pakendatud avatava/suletava korgiga 0,5 liitrisesse tumedasse pudelisse.

Tömmist keedab Metsküla Kalju

Tömmis koosneb: Musta pässiku leotis allika vees.

Puupliidil pikalt keedetud musta pässiku tömmis allika vees.

Sarnased tooted

Probiootiline kompleks imikutele ja väikelastele

22,00 € (26%)
29,90 €

Mumio on vajalik eeskätt organismi tugevdajana ja toniseerijana. Mumio mõjub hästi maksale ja on eriti tunnustatud luumurdude paranemise kiirendajana. Murrujärgne paistetus ja valu kaovad kiiresti, kui teha haigele paigale mumio vesilahusega mähiseid.

5,40 €

Silmarohi on rikas A-, C- ja B- grupi vitamiinide poolest ja sisaldab rohkesti räni ning rauda.

18,00 €

Boor on käibel olnud küllalt lühikest aega, kuid see on osutunud suurepäraseks D vitamiini ainevahetuse tõhustamiseks. Sellest on juba leitud abi lihaste ja luude tervise parandamisel, luumurdude ja osteoporoosi vältimisel, hambakaariese ennetamisel ning see on tõhus abimees teiste mineraalide, eriti magneesiumi, kaltsiumi ja fosfori imendumisel organismi. Boor seisab vastutajana selle eest, et inimkehas ei tekiks mineraalide kadu.

14,90 €

Klorella  on üherakuline rohevetikas, mis sisaldab rohkelt klorofülli, proteiini ja vitamiine, ning märkimisväärselt Rauda ja Kaltsiumit.

13,10 € (12%)
14,80 €