Tootegrupid

Digestable-taimsed ensüümid-ainevahetus, seedimine, kehakaal,kolesterool -90kpsl. Toidulisand

Ühik: tk
Hind: 26,80 €
22,78 €
Kogus: - +
   - või -   

DigestAble on taimse päritoluga seedeensüümide tasakaalustatud kombinatsioon, mis aitab kaasa seedeprotsessi normaliseerumisele.

Telli toode info@biore.ee või reg,kliendiks  kutsuja ID 3604893 ja osta CoralClub netipoest 

SEEDIMISVOrMEL-DigesTable Seedeensüümide kompleks toitainete paremaks seedimiseks ja seedetrakti töö regulatsiooniks. Bioaktiivne toidulisand Digestable on toode, mis kujutab endast taimse päritoluga seedeensüümide tasakaalustatud kombinatsiooni.

Kasutamine

See soodustab seedeelundkonna optimaalset tööd ja toksiinide väljutamist. Kasutatakse kuuajaliste kuuridena maksa ja kõhunäärme koormuse vähendamiseks (näiteks diabeedi korral). Seejuures saab organism kõiki vajalikke toitaineid ja vitamiine. Sel puhul soovitatakse tarvitada Seedimist soodustavat vormelit 1–2 kapslit enne sööki 
Teiseks või kasutada Seedimisvormelit mitte söögikorra ajal, vaid 1,5–2 tundi peale sööki. Siis on suunatud mitte toidu seedimisele, vaid rakusisese ainevahetuse aktiivsusele. Sellist Seedimisvormeli kasutamist soovitatakse ülemäärase kehakaalu korral rakusisese ainevahetuse normaliseerimiseks, mis samaaegselt soodustab toidujääkide lõplikku seedimist. Kaalu alandamise programmi jaoks on vaja rangelt kinni pidada söömise ja kapslite sissevõtmise vahelistest intervallidest. Kõige optimaalsemaks ja efektiivsemaks  soovitatakse kapslite sissevõtmise kahe režiimi kombinatsiooni: 2–3 nädalat söögi ajal, 1–2 nädalat söögivaheaegadel.


Kasutamine: ülaltoodud skeemi kohaselt.
Vastunäidustusi ei ole ilmnenud.
Hoiatus: võib mao- ja kaksteistsõrmiksoole haigustega inimestel tekitada ebamugavustunnet

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust, Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis – ühe annuse (2 kapslit) sisaldus: amülaas 34000, glükoamilaas 4,5, proteaas3,0 10,7, proteaas 3.0 50, invertaas 50, maltaas405, proteaas 12500, papaiini 250 000.lipaasi 405, tsellulaasi 200, alfa-galakosidaasi 140,, bromelaiin1 280 000, laktaasi250,

Neto 30gr.

Päritolumaa. RBC,. USA

Maaletooja Koralliklubi OÜ, Tallinn

Aktiivkomponentide toime:Amülaas hakkab süsivesikuid lõhustama juba suuõõnes, eritudes koos süljega. Selle osavõtul toimub tärklise muutumine glükoosiks. Seejärel seeditakse maos ja kaksteistsõrmiksooles, kus töötavad maomahla ja kõhunäärme ensüümid, valgud ja rasvad. Proteaas toimib aktiivselt maomahlas ja lõhustab valgud aminohapeteks Lipaas on rasvade lõhustamiseks kõhunäärmes sünteesitav ensüüm. Aktiivsel kujul eritub lipaas kaksteistsõrmiksoolde, kus lõhustab toidurasvad glütserooliks ja kõrgemateks rasvhapeteks. Papaiin- papaiast saadav „ taimne pepsiin“ seedib valgurohket toitu. Pepsiinist erinevalt on papaiin aktiivne happelises, neutraalses ja leeliselises keskkonnas, s. t igasuguse maomahla happesuse korral. Ananassipuu tüvest saadav ensüüm bromelaiin on proteolüütilise aktiivsusega ja avaldab põletikuvastast toimet. Laktaas on peensoole ensüüm, mis lõhustab piimatoodetes sisalduvat laktoosi ( piimasuhkrut) ning on vajalik seedesüsteemi tervise alalhoidmiseks. Toode aitab kaasa seedeprotsessi normaliseerumisele: *Korvab seedeensüümide vähesust *parandab toitainete lõhustamist ja nende omastamist organismi poolt *reguleerib happe- aluse tasakaalu kasutatakse ka seedetrakti töö taastamiseks peale paastumist või puhastuskuure.

Kokku sobivad tooted

B vitamiinide täiuslik kompleks toetab veresoonkonna normaalset toimimist ja mentaalset tervist.
Aitab paremini omastada toidust mineraalaineid ning on kauni naha tagamise saladus

,   Tarneaeg: 2-6 päeva
15,90 €

30 kapslit. Toode, mis mõjutab soolestiku limaskesta.

Kasutatakse refluxi, helico bakteri ja Chroni tõve korral. Leevendav vahend peen- ja jämesoole limaskesta taastamisel ning tõhus abiline soolte mikrofloora hoidmisel kiiritus ja keemiaravi ajal.
Manustamine:


Säilitada kindlalt suletuna, kuivas, toatemperatuuril.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

19,35 € (14%)
22,40 €