Tootegrupid

Padma Aciben - kõrvetised, kurnatus - 60tbl

Kaubamärk:
Hind:
25,00 €

0,42 €/tbl
Kogus: - +
   - või -   

Kõrvetised, kurnatus, liigse maohappe tagasiheide söögitorru, maofunktsiooni ülekoormus.

Padma Aciben on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetudtaimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Chong Shi 6” .Tiibetipärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul liigse külma (Badkan) energia ja liigsekuuma ( Tripa) energia koosmõjul teekinud probleemide tasakaalustavad omadused.Tasakaalutust põhjustavad tavaliselt liigse külma ja rasvase toidu söömisel. Samutitoidukordade vahelised sagedased “näksimised”, mille tõttu kujuneb maofunktsiooniülekoormus, kurnatus. Tulemuseks on liigne maohappe tekke. Mis omakorda soodustabmaohappe tagasiheidet söögitorru ja tekitab nn “kõrvetisi”

Tulenevalt Tiibeti meditsiini üldistest põhimõtetest sisaldab “Chong Shi 6” väga mitmeidomavahel sobivaid koostisosi, mis kombinatsioonis tegutsevad organismi erinevatefunktsioonide reguleerimises . Samas on seeläbi on võimalikud kõrvalmõjudminimeeritud.

Tiibeti vaate kohaselt ühtlustab Padma Aciben maos toimiva kahe täiesti erinevaloomusega energia omavahelist koostoimet: toitu lõhustava külm lima energia (maa ja veeelemendist koosnev Badkan) ja seedimist tagava sapi kuuma energia (tule elemendistkoosnev Tripa). Viimase domineerimisest tekkinud tasakaalutus viib maohappeülekülluseni, mis omakorda kutsub esile kõrvetisi ja maohappe tagasiheidet söögitorusseehk refluksihaigust.

Padma Acibeni koostises olev kaltsium aitab kaasa seedeensüümide normaalseletalitlusele. Retsepti algne nimi Chong Shi tähendab tiibeti keeles “kroonilise lima (chong)rahustaja (chi)”. Viimast käsitletakse Tiibeti meditsiinis ka kui kroonilist põletikulist“pruuni lima”, mis viib paljude maohaiguste ja sellest tulenevate tervisehädade tekkeni.Padma Acibenis sisalduv kaltsium reageerib vesilahustes aluseliselt, toetab seedimist jaühtlustab “kuume etappe”.

Taimsel segul on kibe ja vürtsikas maitse ning seeläbi neutraliseerivad omadused.

Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 1 – 2 kapslit peale igat toidukorda või enne magamaminekut koos klaasi sooja veega. PADMA Acibeni ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

kaltsiit (CaCo3), aedvaak (Inula helenium), kardemon (Elettaria cardamomum Maton var.minuscula Burkill), safloor e värvohakas (Carthamus tinctorius L.), granaatõun (PunicaGranatum L.), pikk pipar (Piper longum L.), paakumisvastane aine ränidioksiid (Silicondioxide).emulgaator: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose) vegetaarnekapsel (Hydroxypropyl Methylcellulose)

Laktoosivaba, gluteenivaba, vegan.

Padma Aciben ei sisalda ühtegi kunstlikku säilitus ega värvainet.

Maaletooja - Menmo OÜ

Sarnased tooted

D3-vitamiin on toidulisand, mis vajalik vitamiin sügis-talvisel perioodil, eriti päikesevaesele Põhja-Euroopa rahvastikule. D3 vitamiin toetab immuunsüsteemi, luude ja hammaste ehitust ning närvisüsteemi ja ainevahetuse normaalset talitlust.

16,00 €

Sanoprost TR koostisse kuuluvad rahvameditsiinis hästi tuntud ravimtaimede ekstraktid: kääbuspalm, aafrika ploomipuu ja kõrvenõges. Neid kasutatakse traditsiooniliselt kuseteede korrashoiu toetamiseks.

24,90 €

Toidulisand.

Veresoonte ja luude tervis.

K2- vitamiin aitab kaltsiumil imenduda. Epidemioloogid on  täheldanud, et inimesi, kes tarbivad suures koguses K2-vitamiini, ohustavad südame-veresoonkonna haigused teistest vähem. Samuti on leitud, et K-vitamiin võib pärssida vähirakkude kasvu.

12,50 €

Maarjaohaka, võilillega - toidulisand.

Aitab puhastada maksa, normaliseerib seedimist.

Parandab rasunäärmete tööd, vähendab vinnilöövet.

17,20 €

Toidulisand.

Päike, elujõud, immuunsus.

D3 vitamiin toetab laste immuunsüsteemi, luude ja hammaste ehitust ning närvisüsteemi ja ainevahetuse normaalset talitlust.

,   Tarneaeg: 2-5 päeva
15,00 €