Tootegrupid

Primavera Thymian Linalool Bio - tüümianiõli, tugevdab ja taaselustab, liigese- ja lihasevalu - 5ml

Kaubamärk: Primavera
Hind:
16,80 €
Kogus: - +
   - või -   

Lõhnavad taimed võivad erineda oma lõhnaprofiilide ja -mõjude kaudu sõltuvalt mulla struktuurist ja kliimast. Seda tüüpi tüümian on võimsam ja intensiivsem kui selle kerge linalooliversioon. Sellel on tugev desinfitseeriv, võimas ja energiat andev toime. Tümooli kasutatakse tavaliselt tärkliseõlina külmal aastaajal, kui nakkused ja külmetushaigused on päevakorral. Kui seda kasutatakse aroomiteraapilistel eesmärkidel, aitab see parandada heaolu ning leevendada liigese- ja lihasvalu.

Rakendus:

 • Aroomiteraapiline kosmeetika: segage 20 tilka 50 ml mandliõliga.

Aroom:

 • Südame baasnoot

Lõhnaprofiil:

 • hapukas
 • intensiivne
 • rohttaim
 • kerge

Lõhna efekt:

 • stimuleeriv
 • kosutav
 • maandus
 • elustav

Päritolu:

 • Hispaania

Taime osa:

 • ürt

Ekstraheerimine:

 • destilleerimine
 • Aroomiteraapiline kosmeetika: segage 20 tilka 50 ml mandliõliga.

 

Tuleohtlik vedelik ja aur. Allaneelamisel ja hingamisteedesse sattumisel võib olla surmav. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Väga mürgine veeorganismidele, millel on pikaajaline toime. Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja muud tüüpi süüteallikatest. Ära suitseta. Kasutage plahvatuskindlaid elektriseadmeid / ventilatsioonisüsteeme / valgustust /…. (Seadusandja poolt lahtiseks jäänud sisestuse peab täitma toodet turustav isik. Allaneelamisel: Kokkupuutel nahaga (või juustega): pöörduge viivitamatult mürgistusteabekeskusesse või arsti poole. Peske nahka veega / dušiga. Võta koheselt kõik saastunud riided seljast.Hoida lukus. Allaneelamisel: pöörduge viivitamatult mürgituskeskusesse või arsti poole. Pärast naha (või juuste) kokkupuudet: peske nahka veega / dušiga. Võtke saastunud riided kohe seljast. Kõrvaldage sisu / pakend vastavalt kohalikele / piirkondlikele / riiklikele / rahvusvahelistele eeskirjadele.

Sarnased tooted

Hiivaxis olevad ensüümid aitavad lõhustada toiduvalke ja soodustavad seedimist. Cayenne’i pipar, kaneel ja ingver aktiveerivad kõhunääret ja hävitavad pärmilisi-pärmseent.

27,00 € (10%)
30,00 €

Aitab turvaliselt ja tõhusalt ennetada parasiitidega nakatumist toore kala söömisel, veekogudes suplemisel, parasiitidega saastunud mullaga kokkupuutel, loomadega suhtlemisel jne. Soodustab mürkide väljutamist organismist. Mõjutab positiivselt seedimist ja soolestiku funktsiooni.

14,00 €

Prunus on looduslik toidulisand, mis sisaldab lisaks aprikoosiseemne ekstraktile Reishi seeni ja C-vitamiini, mis aitab kaasa immuunsüsteemi korrektsele toimimisele. Aprikoos ja selle tuum on Hunza inimeste seas traditsiooniline toit. Nende aprikoosikasvatus- ja tarbimisharjumuste ajalugu on sadu aastaid vana.

23,10 €

Multivitamiinide-mineraalide kompleks rasedatele ja imetavatele emadele.
Rasedate multivitamiin on spetsiaalselt välja töötatud last ootavatele naistele.
Sobib ka imetavatele emadele. Sisaldab vitamiine ja mineraalaineid, mis on vajalikud nii emale kui lootele lapse arenguperioodil. Sisaldab ka optimaalsetes annustes foolhapet ja B-grupi vitamiine.

13,55 €

Keraamiline soolapiip on täidetud naturaalsete Himaalaja kivisoolakristallidega, mis on kõrge mineraalide sisaldusega. Soolapiip võib leevendada hingamisteedega seotud allergiaid, bronhiiti, nakkuslikke hingamisteede haigusi ning suitsetamisest tingitud häireid hingamisteedes. Sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Soolapiibu kasutamine võib tugevdada ja puhastada hingamisteid.

23,55 €