Tootegrupid

Higher Nature

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Toidulisand.

Sisaldab vitamiine, fosfolipiide ja aminohappeid, mis optimeerivad aju funktsioneerimist, toetades keskendumisvõimet ja mälu.

39,05 €

immuunsus, pärmseen, viirused 

Öko greibiseemneekstrakt on valmistatud mahepõllumajandusest saadud greipidest. Greibid sisaldavad palju kasulikke antioksüdante ja eeterlikke õlisid. Greibiseemneekstrakti on hea hoida esmaabikarbis, sellel on väga palju kasulikke omadusi. Kasuta alati lahjendatult - sega mõned tilgad vee või mahlaga.

11,35 €

Toidulisand.

Bromelaiin on ananassist saadud seedeensüüm, mis aitab lagundada valke ning parandada nende imendumist. Lisaks sellele on ananassil on ka muid tervisele kasulikke omadusi, tänu millele on ananassi loodusravis kasutatud juba pikka aega.

11,85 €

Lüsiin on ülivajalik aminohape tervete rakkude paljunemiseks.

14,80 €

Looduslik maohappe lisand. Maohappe tase võib eaga või stressi tõttu alaneda.

17,00 €

Glutamiin on kehas kõige enam leiduv aminohape - toidulisand

Kuigi tegemist ei ole asendamatu aminohappega, võib glutamiini puudu tulla vaimse ja füüsilise stressi ning haigustest taastumise ajal. Glutamiin aitab varustada sooletrakti rakke energiaga.

16,10 €

PARIM ENNE 09.2021

Toidulisand.

Glutamiin on kehas kõige enam leiduv aminohape. Kuigi tegemist ei ole asendamatu aminohappega, võib glutamiini puudu tulla vaimse ja füüsilise stressi ning haigustest taastumise ajal. Glutamiin aitab varustada sooletrakti rakke energiaga.

13,68 € (20%)
17,10 €

Punane fermenteeritud riis, taimsed steroolid, kaneel ja E-vitamiin.

31,50 €

Lüsiin on ülivajalik aminohape tervete rakkude paljunemiseks. Looduslikult toodetud vabas vormis aminohape.

11,95 €