Tootegrupid
Magneesiumi  sool-  Magneesiumkloriid jalavannideks 1kg Zoom

Magneesiumi sool- Magneesiumkloriid jalavannideks 1kg

Ühik: tk
Hind: 7,50 €
4,95 €
Kogus: - +
   - või -   

Magneesiumi sool/MgCl2/ jalavannideks- aitab varustada organismi väärtusliku magneesiumiga, mille puudus võib põhjustada lihaskrampe, südame pekslemist ja rütmi häireid, unehäireid jne.

Magneesiumi sool jalavannideks -Magneesiumkloriid Magneesium on üks olulisemaid katioone organismis. Põhiliste eluks vajalike mineraalide seas on ta isegi olulisem kui kaltsium, kaalium ja naatrium, kuna temast sõltub teiste mineraalide omastatavus.

Jalavanni efektiivsust saab veelgi tõsta, kui tupsutada nahka küllastunud magneesiumilahusega. Seda tuleks teha seal, kus nahk on õhuke – käte ja reite siseküljed, kõht. Magneesiumi Jalavanni jaoks võtta 1-2 peotäit magneesiumkloriidi 1-2 liitri vee kohta. Piisab, et varbad oleksid kaetud. Vanni kestus 20-30 minutit. Dr. Norman Shealy tegi kindlaks, et sellisel meetodil taastus 75% inimestel normaalne magneesiumi tase organismis kuu aja jooksul.

Magneesium on organismi biokeemiliste- ja füsioloogiliste protsesside universaalne regulaator, olles organismis rohkem kui 300 fermendi koostisosa ja seetõttu on väga paljud protsessid organismis otseselt sõltuvad magneesiumist. MAGNEESIUMI PUUDUS ORGANISMIS, VÕIB PÕHJUSTADA palju probleeme. Kuidas magneesiumi manustada või magneesiumi jalavanni soola kasutada Ööpäevane vajadus on ca 400mg. Kui on tekkinud puudus, siis oleks vaja võtta vähemalt 500-600mg. Samas suure koguse manustamine tekitab kõhulahtisust. Samuti ei imendumagneesium mao ja soolestiku kaudu väga hästi. USA-s tehtud uuring näitab, et tablettide kasutamisel võtab vajalike varude taastumine 1-2 aastat. Kogemus näitab, et kõige efektiivsemaks viisiks on läbi naha imendumine ja kõige lihtsam moodus on jalavann kontsentreeritud lahusega.

Kokku sobivad tooted

Mumio on vajalik eeskätt organismi tugevdajana ja toniseerijana. Mumio mõjub hästi maksale ja on eriti tunnustatud luumurdude paranemise kiirendajana. Murrujärgne paistetus ja valu kaovad kiiresti, kui teha haigele paigale mumio vesilahusega mähiseid.

5,40 €

Väärtuslik Omega 3-versoonkonnale,liigestele ja mälule ning aju töö tõhustamiseks

19,80 €