Calci-Prime 120 kpl Coralclub toidulisand

Kaubamärk:
Hind:
27,50 €
Kogus: - +
   - või -   

Loodusliku kaltsiumi ning sünergiliselt toimivate vitamiinide ja mineraalide allikas

Loodusliku kaltsiumi ning sünergiliselt toimivate vitamiinide ja mineraalide allikas.

  • Patenteeritud Aquamini koostises sisalduva kaltsiumi tõestatud tõhusus.
  • Sünergilised vitamiinid ja mineraalid magneesium, tsink, räni, boor, mangaan ning D3- ja K2-vitamiinid
  • Tugevdab luid ja hambaid
  • Toetab liigeste tervist ja lihaste tööd
  • Säilitab veresoonte elastsuse

 

Kaltsium Aquamin™-ist

Kaltsium on luude ja hammaste peamine struktuurikomponent, mis määrab nende tugevuse ja kõvaduse. Lisaks sellele on kaltsium vajalik lihastele, sealhulgas südamelihasele normaalse kokkutõmbumisvõime tagamiseks ning osaleb vere hüübimise ja energia tootmise protsessides.

 

Aquamin™ on Atlandi ookeani põhjaosast pärinevatest põhjavetikatest saadav loodusliku kaltsiumi allikas (Lithothamnion sp.). Need vetikad on võimelised koguma mereveest mineraale (peamiselt kaltsiumi ja magneesiumi ning vähesel määral muid meremineraale) ja koguma need oma talluse rakkudesse nii, et need muutuvad kivikõvaks.

 

D3-vitamiin

Parandab kaltsiumi omastamist toidust ja aitab hoida selle normaalset taset veres. D3-vitamiin on oluline luude ja hammaste tervise, aga ka immuunsüsteemi ja lihaste toimimise jaoks.

 

K2-vitamiin (menakinoon)

K-vitamiini aktiivne vorm, mis osaleb uue luukoe moodustamises ning on oluline luude ja hammaste tervise jaoks. Sisaldab K2-vitamiini kliiniliselt testitud ja patenteeritud vormi MenaQ7 ® **.

 

Magneesium

Osaleb kaltsiumi omastamises ja on seepärast oluline luude ja hammaste tervisele. Osaleb kollageenvalgu sünteesis, mis moodustab olulise osa luude orgaanilisest ainest ja määrab selle elastsuse. Koos kaltsiumiga reguleerib lihaste (ka südamelihase) kokkutõmbumise ja lõdvestumise protsessi. Osaleb rakkude energiatootmises, aidates vähendada väsimust ja kurnatust. Toetab närvisüsteemi normaalset talitlust ja emotsionaalset tasakaalu. Magneesium on tootes esindatud orgaanilise ühendi magneesiumtsitraadi ja loodusliku anorgaanilise ühendina kompleksist Aquamin™.

 

Tsink

Osaleb mineraalide ainevahetuses ja toetab luude tervist. Lisaks sellele osaleb tsink uute rakkude moodustumises, immuunsuse tugevdamises, soodustab A vitamiini imendumist ja omab tänu sellele suurt rolli naha uuenemises. On tootes esindatud orgaanilise ühendi tsinktsitraadi kujul.

 

Mangaan

Mangaan panustab liigeste, luude ja naha tervisesse, kuna osaleb igat tüüpi sidekoe moodustamises.

 

Räni

Räni leidub peamiselt sidekoes: veresoonte seintes, sidemetes, luudes ja nahas. Tootes on loodusliku päritoluga räni, mille allikas on põldosi.

 

Boor

Mikroelement, mida sisaldavad suurimas koguses luustik ja hambad.

 

*Aquamin™ on Marigot Limitedi (Iirimaa) registreeritud kaubamärk
**MenaQ7 ® on NattoPharma AS (Norra) registreeritud kaubamärk


Ei sisalda soja

Taimne kapsel

Täiskasvanutel võtta 2 kapslit 2 korda päevas koos toiduga.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! 
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! 
Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas! Kui teil on tõsine meditsiiniline probleem, olete rase või imetate siis konsulteerige kindlasti arstiga enne kasutamist!

 

 

Koostisosad: Kaltsium Aquamin™ TG (punavetikatest litotamnia) 137,5 mg, magneesium (tsitraat) 40 mg, põldosja ürtide ekstrakt 2 mg, MenaQ7™ (menakinoon-7) (K2-vitamiin) 18,8 mcg, tsink (tsitraat) 1,34 mg (mangaanid) glükonaat 0,25 mg, boor (naatriumboraat) 0,2 mg, kolekaltsiferool (D3-vitamiin) 1,25 μg (50 RÜ), abiained.

Sarnased tooted

Liikumissüsteem, külmetus, kivid, ülitundlikkus. immuunsus, luukoe taastumine, süda ja veresoonkond

Mumio sisaldab ligi 15 aminohapet, steroide, fosfolipiide, 23 mikroelementi, sealhulgas 5 „asendamatut": raud, tsink, vask, mangaan ja koobalt 

MUMIO - seda nimetatakse sageli "mägivaiguks", "mägede pisarateks", "mägivahaks". Shilajit kui looduslike bioloogiliselt aktiivsete ainete väärtuslik kompleks on ennast juba mitu sajandit suurepäraselt tõestanud ja selle kasutamist on teaduslikult põhjendatud arvukate uuringutega.

6,60 €

Klorella (Chlorella) on ainurakne magevee vetikas, mis kasvab looduslikult järvedes ja tiikides. See vetikas on tuntud oma rikkaliku klorofülli sisalduse poolest. Klorella nimi tuleb tema suurest klorofüllisisaldusest (3-5%).

11,08 €

Eesti on ainuke Põhja-Euroopa maa, kus ei ole kadunud põdrakanepitee traditsioonid. Põdrakanepil (ahtalehine põdrakanep) on vääriline koht meie maa ajaloos. See jook on ammustest aegadest saadik teinud meie rahva tugevamaks, vastupidavamaks, enesekindlamaks, julgemaks, ilusamaks.

Estvita põdrakanepitee on valmistatud naaberrahva – slaavi iidsete traditsioonide kohaselt. Põdrakanepi lehed ja õisikud korjatakse käsitsi. Tänu fermentatsiooni ja kuivatamise vanaaegse tehnoloogia kasutamisele säilivad tootes unikaalne omapära ja hõrk mõrkjas maitse. Lehtede granuleerimine teeb joogi värvuse intensiivsemaks ja kiirendab tee valmimise protsessi.

3,56 €

Oma laul Sisaldab suures koguses C- vitamiini. Tugev mikroobidevastane vahend. Aitab rohke tarbimise korral organismil vabaneda nii pärmseentest kui ussnugilistest. Takistab kolesterooli ladestumist veresoonte seintele. Puhastab veresooni, hoiab veresoonte seinad elastsena ja alandab vererõhku. Surub maha allergilised reaktsioonid. Suurendab mao- soolestiku sekretoorset funktsiooni. Pikendab rakkude eluiga ja aeglustab vananemisprotsesse. Vähendab ravimite kahjulikke kõrvalefekte. Hoiab ära juuste välja langemist ja hallinemist. Vähendab lihaste valusid. Soovitav kasutada diabeedihaigetel. Toob tagasi ja tõstab söögiisu. Parandab nägemist.

12,00 €

Solgar Male Multiple vitamiinide-mineraalainete kompleks on välja töötatud meeste toitainetevajadusi silmas pidades.  - toidulisand

36,00 €