Tootegrupid

Prosta Form - eesnäärmele ja kuseteedele - 60tbl

Kaubamärk: Green Nature
Hind:
19,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Sagedamini kasutatav hiina meditsiini preparaat eesnäärme ägeda põletiku puhul. Toidulisand.

Näidustused:

- sage, valulik urineerimine,
- äge prostatiit,
- põletikust tingitud uriinipeetus,
- operatsiooni või kiiritusravi järgne uriinipeetus.

 2 tabletti 3 korda päevas 15 minutit peale sööki.

Phellodendron chinensis koor, Paeonia veitchii juur, Prunus persica seeme, Lycopus lucidus var. hirtus, Lindera agregaatjuur, Salvia miltiorrhiza juur, Vaccaria segetalis'e seeme, Angelica dahurica juur, mahuaine (kartulitärklis ja magneesiumstearaat), kate (mikrokristalne tselluloos ja glütserool).

Tootja: Green Nature Co., Ltd., Hong Kong

Maaletooja: Dao OÜ

Kokku sobivad tooted

Toidulisand.

Asendamatu aluseline mineraalainete ja mikroelementide kompleks, mis normaliseerib organismi aluselist-happelist (pH) tasakaalu, tugevdab immuunsust, puhastab keha ja aitab kaasa üldise heaolutunde kasvule.

19,80 €

Toidulisand.

Energia, südame töö, taastumine, moodustised.

ECOZYM PRIME seedeensüümid koos rakke kaitsva ja energiapotentsiaali suurendava koensüüm Q10-ga. Ecozym PRIME seedeensüümid toetavad toidu lagundamist, ainevahetust ning aitavad kaasa mikrofloora tasakaalustumisele. Tootes sisalduvad ensüümid aitavad seedida nii valke, rasvu kui süsivesikuid.

22,00 €

Toidulisand.

Immunite on sertifitseeritud orgaaniline toidulisand, mis tugevdab looduslikul teel immuunsussüsteemi. Sidrunimaitselised näritavad tabletid kogu perele alates 6. eluaastast.

18,55 €

Toidulisand.

D-mannoos on looduslik suhkur (nimetatakse ka glükotoitaineks st tervislik suhkur), mis on mõeldud põie ning kuseteede elundkonna toetuseks, puhastamiseks ja kaitseks.

24,00 €