Tootegrupid

Kalaõli Omega-3 - 100tbl

Kaubamärk:
Hind:
13,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Toidulisand.

Süda, seedimine, kolesterool, põletikud.

Oomega-3  on asendamatud rasvhapped mida keha ise ei tooda ja mis tuleb saada toiduga. Oomega-3 rasvhapetel EPA-l (eikosapentaeenhappel) ja DHA-l on positiivne toime nii laste kui täiskasvanute südamele, ajule, mälule, nägemisele ning kogu organismi arengule ja immuunsusele. Asendamatute rasvhapete puudus võib sageli põhjustada nahaprobleeme. DHA osaleb olulise struktuuriühikuna naha rakkudes ning see aitab hoida naha niisutatud ning terve. Oomega-3 rasvhapped aitavad vähendada kroonilisi põletikke ning hoida tervise korras.

Piisava "heade rasvade" tasemega dieedi säilitamist on seostatud optimaalse lipiidide profiili säilitamise ja tervisega seotud eelistega, nagu südame-veresoonkonna haiguste riski vähenemine, terve ajufunktsioon ja üldise immuunsüsteemi toetamine.

California Gold Nutrition ®️ Omega-3 Premium Fish Oil  on molekulaarselt destilleeritud superkriitiline ekstrakt, mis sisaldab 180 mg EPA-d ja 120 mg DHA-d iga kapsli kohta, ülemaailmselt hangitud kõrgelt rafineeritud ja kontsentreeritud looduslikku kalaõli, mis vastab rangetele kvaliteedikontrolli standarditele. Kala želatiini pehmed geelid on sea- ja veisevabad ning toodetud USA-s Californias rahvusvaheliselt hangitud koostisosadega.

Võtke 2 kapslit päevas, koos toiduga või ilma. Parim, kui seda võtta vastavalt kvalifitseeritud tervishoiutöötaja juhistele.

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus : 2 pehmet geeli
Portsjonid konteineri kohta : 120
  Kogus portsjoni kohta % DV
Kalorid 20  
Kogu rasv 2 g 3%*
Küllastunud rasv 0,5 g 3%*
 Kalaõli kontsentraat 2,2 g (2200 mg)
Omega-3 rasvhapete kogusisaldus TG-na 640 mg
Eikosapentaeenhape (EPA kui TG) 360 mg
Dokosaheksaeenhape (DHA kui TG) 240 mg
Muud oomega-3 rasvhapped 40 mg
* Päevaväärtuste protsendid põhinevad 2000-kalorisel dieedil.
† Päevaväärtus ei ole määratud.
Kokku sobivad tooted

Kõrge valgu ja kiudainete sisaldusega taimne pulber.

6,40 €

Toidulisand.

Organismi puhastamine, helmendid, immuunsus.

Kasutatakse iidsest ajast gripi ja külmetushaiguste profülaktikaks.
• Parandab veresoonte seisundit.
• Mõjub soodsalt soolestiku mikrofloorale.

12,50 €

Toidulisand.

Asendamatu aluseline mineraalainete ja mikroelementide kompleks, mis normaliseerib organismi aluselist-happelist (pH) tasakaalu, tugevdab immuunsust, puhastab keha ja aitab kaasa üldise heaolutunde kasvule.

18,00 €