Tootegrupid

NEEMIÕLI- kuiv, probleemne nahk, kõõm- 250 ML

Kaubamärk:
Hind:
8,50 €

34,00 €/L
Kogus: - +
   - või -   

Külmpressitud (Virgin), rafineerimata ja 100% naturaalne neemiõli, mis on valmistatud neemipuu viljadest ja seemnetest.

Neemiõli on kollakas/pruuni värvusega ja iseloomuliku tugeva lõhnaga. Kõrgekvaliteediline ning mittekuivatav õli on tuntud oma kõrge kosmeetilise väärtuse poolest – eriti just nahale kuivuse ning keskkonna kahjustava toime poolt tekitatud probleemide leevendamisel. Neemiõli kasutatakse laialdaselt naha ja juuste hoolduses, sest on saavutanud väga häid tulemusi inimetel, kellel on kuiv nahk, akne jne. Omab häid niisutavaid ja pehmendavaid omadusi, lisaks on põletiku-, seene- ja parasiidivastane toime. Aitab kehal võidelda viiruste, bakterite ja seentega. Üks tõhusamaid looduslikke abistajaid putukahammuste ja peanaha parasiitide vastu. Sobilik veganitele.

Neemiõli kasutatakse reeglina lahjendatult või segatuna teiste õlidega. Võib lisada 1,5tl 200–250ml šampoonile või dušigeelile, veidi kreemi sisse või vannivette.

Külmpressitud (Virgin), rafineerimata ja 100% naturaalne neemiõli, mis on valmistatud neemipuu viljadest ja seemnetest.

MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee

Sarnased tooted

Punase lille õli aitab avada energiablokeeringuid ning seeläbi paneb kehas energia taas liikuma. Kui energia on jälle voolama saanud, kaob valu ja keha hakkab ennast kohe tervendama.

15,90 €

Kuusevaigusalv on ajaloost tuntud haavarohi, millega vanavanemad ravisid kõikvõimalikke nahahädasid ja haavu. Abi on saadud erinevate haavade, paisete, põletuste ja putukahammustuste korral. Samuti ka sõrme-, kanna- ja suunurgalõhede korral, aitab leevendada igemepõletikku.  Kuusevaigu salvist saavad abi ka raskesti paranevad haavad ja haavandid.

9,50 €

Hingamisteede haiguste leevendamine ja ennetamine tüümianikreemiga.

Tüümianikreem elavdab ja sel on soodne mõju hingamisteedele tänu selle kõrgele eeterlike õlide sisaldusele.

Eriliselt soovitatav gripi ja külmetuste hooajal, kuna ta on kergelt desinfitseeriva mõjuga.

22,50 €

Toidab, niisutab, kaitseb, tasakaalustab.

Roosi päevakreem light kaitseb nahka välismõjude eest ning annab õrna ja tasakaalustatud jume. Tundliku, aga ka normaalse, kuiva ja ärritunud naha jaoks on see parim päevane saatja.

30,39 €

Primavera Relaxed segu aitab  pulsil rahuneda, mõtted lakkavad ringlemast.

11,26 €