Tootegrupid

Kangen vesi-maailma parim vesinikvesi otse kraanist

22.08.2022
Kangen vesi-maailma parim vesinikvesi otse kraanist

MIlleks meile  Jaapanlaste loodud tehnoloogiaga saadud Kangen vesinikvesi?

See on parim vesi sinu keha iga raku jaoks!

Kangen veepuhastussüsteem toodab meile tavalisest kraaniveest ülipuhast vesinnikurikast vett vahemikus

pH2,5 kuni pH 11.5.  Vesinikuvesi/struktureeritud/ pH8,5 kuni 9,5.

Eraldatud on raskemetallid ja ravimijäägid, patogeensed bakterid ja viirused, radioaktiivsed jäägid, mis on meie joogivees paraku olemas. Magevee ressuss on meil maailmas vähenenud üle 30% ja on palju riike, kus joogivett tehakse mereveest kuid samas ei oma see vesi negatiivset laengut, mis aitab veemolekulil rakkudesse jõuda.

Loe artiklit meie joogivee kvaliteedi kohta SIIT

Eestimaa allikate seisukorrast LOE SIIT 

Kas Sina  usud, et meie kodustest kraanidest on võimalik saada ka puhast tervislikku allikavee omadustega ja erineva pH tasemega ioniseeritud  vett?

Jaapanis asuv Enagic International on pea 50 aastat olnud juhtiv leeliseliste ionisaatorite ja veefiltreerimismasinate tootja maailmas.Enagic International on ainus vee filtreerimise ja leeliseliste ionisaatorite turustusettevõte maailmas, millel on oma originaalseadmete tootjate tootmisüksus Jaapanis ja ISO sertifitseeritud kvaliteedikontrolli protsessid. Kõik töötajad peavad omandama kõrgetasemelisi tehnoloogilisi teadmisi ja oskusi kogu protsessi vältel, sealhulgas arendus, tootmine, tarnimine ja teenindus.

Firma eesmärk on muuta teie kodu kraanivesi puhtaks ja tervislikuks, vähendatud elektrolüüsisisaldusega ja vesinikurikkaks joogiveeks.

Alates 1974. aastast on Enagic olnud leeliselise vee ionisatsioonitehnoloogiate pioneer ja uuendaja. Integreerides teadusuuringuid jaapani kõrgetasemelise meisterlikkusega, täiustavad Enagici Kangen Water® süsteemid looduse kõige olulisemat eluallikat, vett, kogu maailmas.

Selle vee tarvitamine aitab meie organismil täiuslikult omastada ka toidust ning jookidest ioniseritud, vajaliku pH tasemega vett, mis aitab meie kehal efektiivselt puhastuda ja transportida toitaineid rakkudesse. Vesinikvesi on väga võimas antioksüdant ja see vähendab oluliselt oksüdatiivset stressi ja vananemise kiirust.

Biore Tervisestuudio loojad Mare Laeks ja Hardi Koodi on kasutanud seda vett juba 1,6 aastat ja saanud korda organismi veebalansi, tööle kehvasti funktsioneeriva neeru ning alustame nende masinate müüki ka Biore Tervisestuudios ning üle Eesti. 

Kasutamine on ülilihtne

Kohvimasina suurune Leveluk8-Ühenda oma kodukraaniga ja joo just Sulle vajalikku vett- võimalus valida pH2,5 -11 ja selle veega saad pesta  puu ja köögivilju, liha kala jt. toiduaineid eemaldades neist kemikaale ja pestitsiide, kasutada kodukoristusteks, nahahoolduseks, koduloomade tervise heaks jne.

Enam ei ole vaja sul osta erienevaid kemikaale ja vajaliku vee võtad alati kaasa enda kodukraanist. Väheneb oluliselt plasti tarbimine ja sinu elukeskkond muutub plastpudelite ja keemiavabaks. 

Kuidas saadakse Kangen vesi?

1. samm: filtreerimine

Sisemine kõrgekvaliteediline filter filtreerib kloori, ebameeldiva maitse ja lõhna ning vähendab setteid kuni 5 mikromeetrini, et toota puhast vett.

2. samm: elektrolüüs

Filtreeritud vesi liigub läbi mitme elektroodiplaadi ja membraani, eraldudes happelisteks ja aluselisteks osadeks. See jaguneb OH- (hüdroksiidioonideks) ja H+ (vesinikioonideks).

Vesinikuioonid reageerivad katoodi (- laetud elektrood) antud elektronidega, moodustades H2, molekulaarse vesiniku. Hüdroksiidioonid jäävad alles, muutes vee katoodi ümber aluselisemaks. Ja vastupidi, anoodi (+ laetud elektrood) lähedal annavad hüdroksiidioonid anoodile elektrone, moodustades lõpuks O2 (hapnik). Vesinikuioonid jäävad alles, muutes vee anoodi ümber happelisemaks. Kahte tüüpi vesi eraldatakse membraanidega ja lastakse välja erinevate voolikute kaudu

Vaata Kangen vee ja selle tootja firma kohta informatsiooni SIIT  

Vaata kuidas seda toodetakse

MIs on selle masina eripära ja omadused

Kuidas seadistatakse 

Kuidas kasutatakse ingl.keeles

 KÕIK masina hoolduse ja seadistusega seotud VIDEOD

Masinate Hinnad

Leveluk8 kõige uuem ja 8 pllaatina ja titaanplaadiga  6000liitrit ühe filtriga puhastav masin  4200€ ilma kbm-ta

SD501  7 plaadiga masin 3280€ ilma kbmta

Lisandub transporditasu 44€ ja tarneaeg 2-3 nädalat.

Veepuhastusmasina Leveluk8  või SD501 saad tellida

Biore Tervisestuudiost info@biore.ee või Mare.laeks@gmail.com

tel.5544348 Mare Laeks

Võimalus osta ka järelmaksuga kuni 24 kuud. Küsi julgelt masina kasutuse ja tellimise kohta!

Masin saabub Saksamaa esindusest ja sellele on kehtiv garantii 5 aastat. Masina kasutusiga kuni 30 aasat.

Sõltuvalt teie vee kvaliteedist tuleb vahetada filtirit min.1x aastas ja selle maksumus on 96€.

 

Milliste probleemide korral ja kuidas kasutada?

.KANgen vee erinevad valikud

Tugev Kangen vesi pH 11 ORP-600 kuni -800

Mitte joomiseks. Tugev Kangen Water säilitab hügieeni teie igapäevaelus tänu tugevale puhastavale toimele. Sellel on lahustuv ja soojusjuhtivus. Kasutamine: toidu valmistamine ja puhastamine. See vesi ei külmu ja ORP  kuni -600

Toidu valmistamine

Tugeva Kangen Wateriga pehmendage  köögiviljad- nagu roheline sibul, bambus, wasabi jt.

Aitab puu ja köögiviljadest tuua välja rasjkemetalle ja pestitsiidide jääke. leotage neid enne valmistamist, tarvitamist kuni 15 min selles vees.

Puhastamine

Puhastage lõikelauad ja nõuderätikud. Sobib hästi õli ja tugeva mustuse puhastamiseks ventilatsiooniavadest, samuti üldpuhastuseks köögis.

Plekkide eemaldamine

Täiendav tugevus, imamisvõime eemaldab hõlpsalt kohvi, sojakastme ja õliplekid. Sobib suurepäraselt ka tualettpoti tõrksate plekkide eemaldamiseks.

Nõud

Kasutage nõude pesemisel vähem pesuainet. Säästke veearvetelt, sest pesuvahendi mahaloputamiseks piisab vaid kolmandikust kuni neljandikust tavapärasest veekogusest.

Kangen Vee pH 8,5-9,5  ORP-400 kuni -600

Seda tüüpi vesi sobib suurepäraselt joomiseks ja tervislikuks toiduvalmistamiseks. See elektrolüütiliselt redutseeritud vesinikurikas vesi taastab teie keha aluselisema oleku, mis on hea tervise jaoks optimaalne. 

Kasutamine: joomine, toidu valmistamine, kohv ja tee, supid ja hautised ning taimede kastmine. Kohvi valmistamisel ei muutu see happeliseks joogiks vaid antioksüdantide rikkaks turgutuseks

Puhas vesi pH 7

Kloori-, rooste- ja hägususevaba. Neutraalne vesi on maitsev joogivesi. 

Kasutamine: imikutoidu valmistamine, ravimite võtmine.

Ravimid

Neutraalne vesi on maitsev joogivesi, mis on organismis kergesti omastatav. Võtke ravimit selle veega.

Iluvesi pH 4-6

Mitte joomiseks. See kergelt happeline vesi on tuntud oma kokkutõmbava toime poolest. Seda on suurepärane kasutada õrnaks puhastamiseks ja iluhoolduseks. Pihusta näole, kehale juustele nende niiskustasakaalu taastamiseks.

Kasutamine: näopesu, juuksehooldus, lemmikloomade hooldus, poleerimine, puhastamine ja külmutatud toidu säilitamine.

Näopesu

Happelise vee kokkutõmbavad omadused toniseerivad ja pinguldavad tõhusalt nahka. Patsutage nahka ja laske kuivada. See vesi sobib suurepäraselt ka pärast raseerimist toonikuks.

Juuksehooldus

Kasutage seda vett pärast šampooniga pesemist palsami asemel. Vähendab tüütuid puntraid ja toob esile särava sära. Hoidke pihustuspudelis ja pihustage oma juukseid ja nägu, kui olete väljas.

Poleerimine

Poleeri peeglid, prillid, klaasesemed ja aknad kõrge läikega.

Puhastamine

Eemaldage mustus lehtpuidust põrandatelt, keraamilistelt plaatidelt jne, jätmata kleepuvaid jääke.

 
Iluvesi lemmikloomadele

Lemmikloomad

Pihustage oma lemmiklooma selle veega ja seejärel harjake, et saada pehme ja läikiv karv.

Külmutatud toit

Piserdage toiduaineid külmutamisel happelise veega, et toit, sealhulgas kala ja krevetid, ei kaotaks sulatamisel maitset.

Tugev happeline vesi
pH 2,5

Mitte joomiseks. Sellel veel on puhastavad omadused.

 Kasutage tugevat happelist vett köögiriistade, tööpindade ja muu puhastamiseks, et vältida ristsaastumist.

Kasutusalad: mikroobide puhastamine ja vähendamine, hügieen ja kaubanduslik kasutamine. Ei kahjusta nahka ning võib julgelt kasutada käte desinfitseerimiseks.

Hügieen

Puhastage oma käed või hambahari. Hoidke oma vannitoas pihustuspudelit, et see oleks hõlpsasti juurdepääsetav.

Kaubanduslik

Tugeva happelise vee kasutamisest saavad suurt kasu ilusalongid, juuksurisalongid, restoranid, põllumajanduskõrgkoolid, päevakeskused, lemmikloomapoed ja hooldekodud.

Puhastamine ja mikroobide vähendamine

Puhastage noad, lõikelauad, nõuderätikud, köögirätikud jne. Puhastage kööki ja selle ümbrust, mis on mikroobide kasvulava.

Psoriaas

Enne ravimist on vaja seebi ja veega hoolikalt pesta, kahjustatud piirkonnad aurutada maksimaalselt talutava temperatuuriga või teha kuum kompress, et soomused, kahjustatud nahk pehmeneks. Peale seda niisutatakse kahjustatud kohti sooja happelise veega (pH = 2,5-3,0), aga 5-8 minuti pärast hakata niisutama sooja aluselise veega (pH = 8,5-9,5). Edaspidi tuleb 6 päeva järjest neid kohti niisutada ainult aluselise veega ja teha seda sagedamini, 6-8 korda päevas.

Peale selle on esimesed 3 päeva 3 korda päevas vaja 20-30 minutit enne sööki juua 200-250 ml happelist vett (pH = 2,5-3,0), aga järgnevad 3 päeva – sama palju aluselist vett (pH = 8,5-9,5). Peale esimest tsüklit on soovitatav teha nädalane paus ja siis jätkata protseduure uuesti. Kui mitu sellist tsüklit on vaja, sõltub konkreetsest organismist ja kannatlikkusest. Tavaliselt piisab 4-5 tsüklist. Mõnel inimesel vigastatud nahk kuivab, praguneb ja valutab. Sel juhul soovitatakse seda mitu korda happelise veega niisutada (et nõrgendada aluselise vee mõju). 4-5 päeva pärast hakkavad kahjustatud piirkonnad puhastuma, tekivad puhta, roosa nahaga saarekesed. Tasapisi kaovad soomused. Vältida tuleks vürtsikat toitu, suitsuliha, alkoholi ja suitsetamist

Mädased ja troofilised haavandid

Töödelda haava sooja happelise veega (pH = 2,5) ja lasta kuivada. 5-8 minuti pärast peaks haava hakkama niisutama aluselise veega (pH = 9,5} ja teha seda 6-8 korda ööpäevas. Niisutamise asemel võib haavale panna steriilse sideme, mis on märjaks tehtud aluselise veega ja kui side ära kuivab, valada seda vett sidemele. Kui haav jätkab mädanemist, on vaja ptotseduuri korrata.

 Seen

Enne ravi tuleb kahjustatud piirkonda pesta sooja seebiveega ning nühkida kuivaks. Kui seenega on kahjustatud küüned, siis tuleb neid kauem hoida kuumas vees ja seejärel ära lõigata, puhastada. Seejärel niisutada kahjustatud piirkonda happelise veega (pH = 2,5) ning seda niisutamist teha perioodiliselt 6-8 korda päevas. Varbaküünte seene ravimisel  teha jalavanni ja leotada jalgu soojas happelises vees 30-35 minutit. Sokid pesta ja leotada happelises vees.

Tuleb desinfitseerida ka jalanõud, valades nendesse happelist vett ning hoida 10-15 minutit.

Allergia. Allergiline dermatiit. Kolm päeva järjest pärast sööki loputada nina (tõmmates vett ninna), suu ja kurk happelise veega (pH = 2,5-3,0). Pärast iga loputamist juua 0,5 klaasi aluselist vett (pH = 9,5). Nahalööbed, vistrikud, tursed – 5-6 korda päevas niisutada happelise veega (pH = 2,5). Peale selle, on vaja leida ja kõrvaldada allergiate põhjus.

Angiin (krooniline tonsilliit).

Kolme päeva jooksul, 5-6 korda päevas ja kindlasti pärast iga söögikorda, loputada kurk sooja happelise veega (pH = 2,5-3,0). Nohu korral, pesta sellega ka ninaneelud. Pärast iga loputamist juua kolmandik klaasitäit aluselist vett (pH = 9,5-10,5) vett. Vett soojendada 38-40 kraadini. Vajadusel võib loputada ka sagedamini.

Artriit (reumaatiline).

Ühe kuu jooksul, juua 30 minutit enne sööki 250 ml (0,5 klaasi) aluselist vett (pH = 9,5-. Haigetele piirkondadele panna iga 3-4 tunni järel 25 minutiks kompressid sooja (40 °C) happelise veega (pH = 2,5). Kui ei ole ebamugavustunnet, võib kompressi hoida peal kuni 45 minutit – 1 tund. Peale kompressi eemaldamist on vaja anda liigestele 1 tund rahu.

Profülaktilistel eesmärkidel võiks selliseid protseduure korrata 2-3 korda aastas, ootamata järgmist ägenemist.

Valu kurgus (kurk on külmetunud)

Kui kurk hakkas valutama, sülge on valulik neelata (nt. öösel), siis on vaja alustada kurgu loputamist (kuristamist) sooja happelise veega (pH = 2,5). Loputada 1-2 minutit. 1-2 tunni pärast korrata loputamist. (Kui valu hakkas öösel, siis on parem mitte oodata hommikuni).

Gastriit

Kolm päeva järjest juua enne sööki 0,5 klaasi aluselist vett (pH = 9,5-10,5). Vajadusel võib juua ka kauem. Väheneb mao happesus, kaob valu, paraneb seedimine, enesetunne.

Gripp

Esimesel päeval ei ole soovitatav mitte midagi süüa (et mitte raisata keha jõudu toidu seedimisele, vaid saata see võitlema viirustega). Perioodiliselt, 6-8 korda päevas (võib ka tihedamini) loputada nina, suud ja kurku leige happelise veega (pH = 2, 5-3,0). Paar korda päevas juua 0,5 klaasi aluselist vett (pH = 9,5-10,5).

Kõhulahtisus

Jooge klaas happelist vett (pH = 2,5). Kui kõhulahtisus ei ole tunni jooksul peatunud, jooge veel üks klaasitäis.

Lamatised

Lamatised pesta ettevaatlikult sooja happelise veega (pH = 2,5), lasta kuivada, siis niisutada sooja aluselise veega (pH = 8,5). Peale ümbersidumist niisutada aluselise veega, võib ka läbi sideme. Kui tekib mäda, protseduuri korratakse, alustades happelisest veest. Haigel soovitatakse lamada linasest riidest voodilinadel

Vistrikud, näo seborröa

Hommikul ja õhtul pärast pesemist sooja vee ja seebiga pühkida nägu ja niisutada seda sooja happelise veega (pH = 2,5). Kui võimalik, niisutage vistrikke ka tihedamini. See protseduur sobib ka teismeliste akne eemaldamiseks. Kui nahk on puhastatud, siis võib seda hõõruda aluselise veega (pH = 9,5) või Beauty ph6 veega.

Info pärineb lehelt aqvator.ee