Uuendav päevakreem annab nahale tuntavalt värskema ja siledama tunde ning impulsi omaenese jõul uueneda. Sisaldab kalanhoed, punast ristikut, põldosja, acerola-kirssi, roosiõisi, avokaado- ja vaarikaseemneõli ning shea-võid. Toimib nahka tugevdavalt, kaitsvalt, tasakaalustavalt ja toetavalt. Uuendavas päevakreemis ühinevad looduse valitud aarded nahka uuendavaks jõuks.
Kanna kreem pärast hommikust puhastamist, toniseerimist ja elavdamist näole.
Water (Aqua), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Sucrose Laurate, Rosa Damascena Flower Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Hectorite, Beeswax (Cera Alba), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Fragrance (Parfum)*, Equisetum Arvense Extract, Althaea Officinalis Root Extract, Trifolium Pratense (Clover) Extract, Rosa Damascena Flower Water, Honey (Mel), Lysolecithin, Limonene*, Citronellol*, Linalool*, Geraniol*, Farnesol*, Benzyl Benzoate*, Eugenol*, Citral*, Benzyl Salicylate*, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract, Kalanchoe Daigremontiana Leaf Extract, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Xanthan Gum, Glyceryl Stearate, Sodium Stearoyl Lactylate, Stearic Acid.
*from natural essential oils
sügavpuhastab, elavdab, värskendab, kirgastab
Puhastuskreem aitab nahalt eemaldada mustuse ning annab talle värske tunde. Õrnatoimeline kreem sobib kõikidele nahaseisunditele ning seda oleks hea kasutada põhihooldusena hommikuti ja õhtuti.
Tänu koostises olevale mentoolile jahutab-soojendab-lõõgastab geel koheselt (jahutamine kaotab tursed); kampri soojendav mõju leevendab valu. MCM ja glükosamiini pikaajaline kasutamine kuuridena toetab tugi-liikumisaparaadi haiguste profülaktikat ning liigesliikuvuse taastumist.
Dr.OHHIRA® probiootiline Kampuku iluseep ühendab looduslike koostisainete, iidse Jaapani fermenteerimiskunsti ja nüüdisaegse teaduse, et luua puhastav, tasakaalustav ja noorendav seep, mis on nii õrn, et sobib kasutamiseks kogu perele.
Rikkaliku koostisega päevitusõli soodustab päevitumist ja kauni jume püsimist. Koostises olevatel õlidel on nahka toitvad ja niisutavad omadused. Täiustatud E-vitamiiniga. Kasutatakse enne päevitumist ja selle ajal.
Magusmandliõli ca 5 SPF, seesamiseemneõli ca 4 SPF, nisuiduõli ca 20 SPF, jojobaõli ca 4 SPF, porgandiõli ca 8 SPF.
Meeldivalt jahutava SOS-huulekreemi südameks on saialille ja kahkja siilkübara hinnaline värskelt pressitud mahl. Mõlemad need on tuntud oma põletikuvastase ja uuendava väe poolest. Kahte 100% puhast ravimtaimemahla täiendab mikroobivastase toimega salveitõmmis, nahka toitev jojoobiõli ja jahutav piparmünt.
Primavera Relaxed segu aitab pulsil rahuneda, mõtted lakkavad ringlemast.




