Tootegrupid

Soolapiip Himaalaja soolaga-inhalaator,hingamisteede avaja, immuunsus

Ühik: tk
Hind:
25,20 €
Kogus: - +
   - või -   

Sool vähendab hingamisteede limaskestade turseid: aevastaja lõpetab turtsumise, kinnine nina läheb lahti, nohu väheneb või kaob.

Sool vähendab hingamisteede limaskestade turseid: aevastaja lõpetab turtsumise, kinnine nina läheb lahti, nohu väheneb või kaob. Kui kasutada soolapiipu iga päev mõni minut, aitab see vähendada: - õietolmu allergiat (pollinoosi ehk heinanohu) ning muid hingamisteedega seotud allergiaid - astmat, bronhiiti - soola toimel muutub röga kergemini väljaköhitavaks, hingeldus väheneb või kaob. Imepeen sool tapab limaskestadel olevad bakterid ja seened, tugevdades immuunsüsteemi - läkaköha, ninakatarri, tonsiliiti ehk mandlipõletikku - nakkuslikke hingamisteede haigusi - suitsetamisest tingitud häireid hingamisteedes Sool desinfitseerib ja hävitab mikroobe, mistõttu põletikulised protsessid hingamisteedes taanduvad.

Hinga õhtuti 15-30 minutit lõdvestunult .

Osta lisasool http://www.tervisepood.biore.ee/himaalaja-sool-ph-tasakaal-vasimus-toidu-rikastaja-peenike-500gr.html

Kokku sobivad tooted

Soome esimene algupärane inimspetsiifilisi piimhappebaktereid sisaldav toode, mille uuritud ja hoolikalt valitud inimspetsiifilised bakteritüved on kiiresti jagunevad ja stabiilsed ning bakterid maksimaalse efektiivsusega. Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

19,50 €

Detox jalatalla plaastrid on head, kui soovite kõrvaldada oma väsimust, unetust, tugevdada immuunsüsteemi, puhastada nahka või parandada üldist tervist.

7,50 €

Himaalaja lauasool sool e. Roosisool.

Rohkem kui 250 miljoni aasta eest ladestunud kristallsool sisaldab enam kui 82 inimkehale vajalikku looduslikku mineraali . Roosa värv on tingitud kõrge mineraalainete sisalduse tõttu soolas (raud, kaalium ja magneesium), mis on olulised hea tervise tagamiseks. 100% loodustoode. Keemiliselt töötlemata ja ei sisalda sünteetilisi lisaaineid.

2,30 €

ICONFIT Magneesiumihelbed on parim moodus saada magneesiumi kuna läbi naha omandab keha seda kõige paremimi. 

4,90 €

Nina loputamine soolveega. Lihtne ja efektiivne meetod, et hingamine ja hingamisteed oleksid vabad, põskkoopad terved, kogunenud lima ning õie- ja olmetolm oleks lihtsal viisil eemaldatud.

10,50 € (32%)
15,50 €