Tootegrupid

Sorig

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Hea juua aeglase seedimise ja puhituste korral, madala kehatemperatuuri, vaimse ja füüsiline väsimustundetunde ning letargia puhul.

16,50 €

Hea stressi, ülepinge, sisemise rahutuse, depressiooni, pearingluse, peavalu, väsimuse ja unehäirete korral.

14,00 €

Tiibeti meditsiini järgi aitab kopsutee leevendada köha, hingeldust, külmatunnet, liigse vedelikku kogunemist kopsudesse, kopsuturset, liigset higistamist, hingamisraskust ja üldist nõrkustunnet.

11,90 €

Toetab südamelihase normaalset verevarustust, mis võib olla häirunud kõrgest kolesteroolist ja veresoonte lupjumisest. Aitab leevendada stenokardilisi vaevusi ja rütmihäireid. Vähendab sellega kaasnevat hirmu ja ärevustunnet.

9,90 €

Liigne maohappesus, kõrvetised, valu ja põletav tunne maos, iiveldus ja oksendamine. Eemaldab lima ja seisakut kopsudest.Toidulisand

16,50 €

Nõrk seedimine, madal hemoglobiin, liigne kehakaal, kurnatus, nõrkus, viljakus- ja potentsiprobleemid. 

16,50 €

vitiliigo vastane kreem sobib raskete nahaprobleemide korral nagu vitiliigo ja psoriaas. Aitab leevendada ka muid nahaprobleeme, nagu lõhenenud nahk,seeninfektsioonid, kuiv ja ketendav nahk, akne.

10,00 €

Nahaprobleemid, akne, roospõletik, haavad ja haavandid.

15,00 €

Sorigi Aru Salv on valmistatud Tiibeti meditsiinialaste tekstide järgi.Tuulest ja külmast põhjustatud lihas- ja liigesevalu, väljaväänamisest tingitud valu, sügelus, putukahammused, gripi sümptomid, peavalu. närvivalud

6,50 €

Väsinud, kuivad, valulikud silmad. Nägemishäired. 

8,90 €