Tootegrupid

Loodu Huulepalsam lõhenenud huuled - rahustav ja taastav, - 15ml

Kaubamärk:
Hind:
4,50 €

300,00 €/L
Kogus: - +
   - või -   

 

  • Pehmendab ja hooldab huuli külma tuule ja palava päikesega kaasneva kuivamise ja lõhenemise korral.
  • Seob huulte loomulikku niiskust.
  • Aitab ennetada huulte lõhenemist.
  • Rahustav ja taastav.
  • Kasuta, kui huuled vajavad niisutamist ja kaitset, või kui tunned, et vajad metsa kuuskede – kadakate lõhna ja maitset oma päeva.
  • Kuusk.
  • Kadakas.
  • Mesilasvaha.
  • Sünteetika- ja lõhnaainetevaba. Ei ole lisatud eeterlikke õlisid.

Kadakas on tuntud oma mikroobidevastase ja haavu ning põletusi parandada aitavate toimete poolest. Kõik need tunnused aitavad kiirendada naharakkude taastumist ja kasvu. Kuusk sisaldab antioksüdante ja muid aineid, mille tõttu on sobilik külmetuse puhul kasutamiseks. Mesilasvaha annab palsamile meeldiva katvuse huultele ning moodustab kihi, mis aitab säilitada niiskust ja vähendada kuivamist. Rapsiõli polüküllastumata rasvhapped toetavad naha keramiidide ja kollageeni moodustumist nahas ning hoiavad seeläbi ülal naha tervet struktuuri. Rapsiõlis sisalduv E-vitamiin on nahale kasulik antioksüdant, mis parandab naharakkude hapnikuvahetust ning tugevdab kapillaare.

Kanda kihina huultele.

Brassica Napus Seed Oil, Beeswax, Juniperus Communis Sprout Extract, Picea Abies Bud Extract.

Tootja: Loodu OÜ

Vaata lisaks

Niisutav ja kaitsev huulte hoolduspulk hooldab kuivi huuli loomulikult; rahustav, pehmendav ja toitev, pakkudes samas pehme, siidise sära.

10,50 €
Sarnased tooted

Humalajuure, linnurohu, rohelise tee jt.ravimtaimede kompleks  neerude puhastuseks, kivide vältimiseks.Koostisosad parendavad kuseerituse süsteemi tegevust ja normaliseerivad vee-soolade ainevahetust. Sellest on abi  tursete tekkimisel, ta aitab säilitada naha normaalset niiskust ja varvi. Kompleksist on kasu hüpertooniatõve arenemise algetappidel ning ta on ka neerukivide tekke profülaktikaks.

 

 
17,20 € (20%)
21,50 €

Rikkaliku koostisega päevitusõli soodustab päevitumist ja kauni jume püsimist. Koostises olevatel õlidel on nahka toitvad ja niisutavad omadused. Täiustatud E-vitamiiniga. Kasutatakse enne päevitumist ja selle ajal.

Magusmandliõli ca 5 SPF, seesamiseemneõli ca 4 SPF, nisuiduõli ca 20 SPF, jojobaõli ca 4 SPF, porgandiõli ca 8 SPF.

13,50 €

Mandariini eeterlik õli on rahustav ning lõdvestav. Seda on kasutatud Hiina meditsiinis ja ajurveedas keha ja meelt lõdvestava ning uinumist soodustava õlina. Katsed on näidanud, et mandariini õlist on ka abi ärevushäirete ja käitumishäirete korral. Lisaks on leitud, et see leevendab valu ja aitab iivelduse vastu.

5,95 € (30%)
8,50 €

Greip mõjub pingeid eemaldavalt, lõõgastavalt ning tujutõstvalt. Hommikul pihusta seda oma difuuseriga õhku ning greip annab Sulle positiivse energialaengu terveks päevaks. Õhtul lisa greibi eeterlikku õli sooja vannivette, see leevendab stressi ja ärevust ning aitab luua häid emotsioone.

6,30 € (30%)
9,00 €

Andke oma huultele ülim hooldus aaloest, jojobast ja kolme tüüpi vahast.  kuivade ja lõhenenud huulte rahustamiseks ja pehmendamiseks, samal ajal hooldades ja kaitstes

4,90 €