Tootegrupid

Ortopeediline kolmveerandtald

Hind:
32,00 €

Parameetrid


* Suurus

Kogus: - +
   - või -   

Ortopeediline kolmveerandtald on välispidiseks kasutamiseks mõeldud vahend, et parandada liikumiskvaliteeti.

Ortopeediliste taldade eesmärgiks on korrigeerida alajäsemete biomehaanilisi ja kehahoiakuga seotud kõrvalekaldeid, parandades niiviisi ka liigutustegevuse funktsiooni efektiivsust ja ökonoomsust. Jalalaba ortopeedias kasutusel olevad korrektiivsed vahendid on mõeldud jalanõu sisse sisetallana. Ortopeedilised tallad vähendavad labajalale avalduvad survet ning muudavad jõudude ülekannet kõndimise ajal.

Kolmveerandtallatoed - koodide tähendus:

- Esimene täht - A-kitsas, B-lai

- Teine täht:

A - väike muhk rstivõlvile ja madal pikivõlvi tugi

B - suurem muhk ristivõlvile ja madal pikivõlvi tugi

C - väike muhk ristivõlvile ja kõrge pikivõlvi tugi

D - suurem muhk ristivõlvile ja kõrge pikivõlvi tugi

Seega näiteks: AC tähendab kitsale jalale, väike ristvõlvi toestus ja kõrgem pikivõlvi toestus.

Enamasti lähevad AD, BD, natuke vähem AC, BC ja väga harva AA, AB, BA, BB.

Sarnased tooted

Argentum 200 kõrgekvaliteetne kolloidhõbe on valmistatud, kasutades ainult puhast mineraliseerimata vett. Suurepärane vahend igapäevaks näonaha puhastamiseks ja hooldamiseks. Ei ärrita nahka. Toode on tundlikule nahale ohutu.

20,90 €

Tilga kujul vitamiinid imenduvad efektiivselt ning neid võib tarvitada palju väiksemates kogustes . Vitasorb® vitamiine võib tarvitada keelealuselt või lisada veele, puuviljamahlale või piimale.

7,95 €

Tugev seedimine on terve organismi kvaliteetse ülesehituse ja immuunsüsteemi toimimise aluseks. PADMA Digestin on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, Se ‘bru 5 (hääldus: sedru 5) alusel. Tiibeti arstide sajandite pikkuse kogemuse põhjal tugevdab see seedimis.

17,90 €

Kõrge kurkumiinisisaldusega (kuni 65%) eeterlik õli. 

7,10 €

Biolatte Subtilis on vastupanuvõimet tugevdav toode, mis sisaldab patenteeritud Bacillus subtilist, soolestiku mikroobi tüve (ei ole piimhappebakter), mis toodab looduslikku antibiootikumi – subtiliini. 

28,00 €