Tootegrupid

Salvestrol Platinum uudismoodustised 500mg - 60kpsl

Hind:
54,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Salvestrolid on uus looduslike ühendite klass, mida võib toiduga ohutult süüa. Need on tervise jaoks oluliste fütotoitainete (taimsetest ühenditest) alamrühm, mida keha ei saa ise toota ja seetõttu tuleb neid toiduga varustada. Neid on tuvastatud paljudes puuviljades, maitsetaimedes ja köögiviljades. Loe täpsemalt SIIT

Salvestroole kasutatakse keha loomuliku rakutsükli reguleerimisprotsessi osana. Salvestrolid toetavad kahjustatud rakkude elimineerimist ega kahjusta terveid rakke. 

 

Salvestrooli ametlik määratlus on "looduslik eelravim, mis sisaldab toite ja millel on moodustiste vastased omadused". Salvestroolide iseloomulik tunnus aktiveeritakse ainult vähirakkudes, põhjustades nende vähenemise või hävinemise. Moodustiste vastane toime ei põhine nendes taimedes endas leiduvatel keemilistel ühenditel, vaid need muunduvad vähirakkudes, mis on põhjustatud spetsiifilise ensüümi olemasolust. Seetõttu räägime raku kaitsvast toimest lisaks antioksüdantidele. 

 

Algannus 6 kpsl päevas. Säilitusannus 2 kpsl päevas. kuuri kestus min . 1 kuu

See teave ei ole mõeldud ühegi haiguse diagnoosimiseks, ennetamiseks  ega ravimiseks. Arstiabi saamiseks pöörduge kvalifitseeritud tervishoiutöötaja poole.

Salvestroli kasutatakse edukalt paljudes erakliinikutes üle maailma  k.a. Soomes, Sveitsis jm. Vaata infot kasutamise ja toime ning uurimustööde  kohta SIIT

Tunnustatud tõenduspõhine ja integreeriv kliinik Pine Street Clinic on üks kasutajatest. Tegutseb aastast 1982 ja teeb põhjalikke uuringuid vähi erinevate vormide ravimisel kombinatsioonis hiina, loodus ja allopaatilise meditsiiniga

Vaata infot siit

 Mitte kasutada koos aprikoosi seemnetega. Salvestrooli toimet mõjutab vitamiin B17.

Salvestroolid
 Ühendkuningriigi teadlased, kes avastasid salvestrooli – eesotsas Gerry Potteri (meditsiinilise keemia professor) ja Dan Burke’iga (farmatseutilise ainevahetuse emeriitprofessor ja farmaatsiakooli endine juht) – töötasid välja sünteetilisi farmaatsiatooteid, mis seda kasutavad. meetodit haiguste vastu võitlemiseks, kui nad mõistsid, et sarnase struktuuriga ühendeid leidub paljudes toiduainetes. Edasisel uurimisel olid nad üllatunud, kui said teada, et toiduained, mis oleksid pidanud olema nende oluliste ühendite poolest rikkad, olid madala kontsentratsiooniga või puudusid need. Teadlased mõistsid peagi, et see ei olnud tingitud sellest, et taimed ei saaks neid ühendeid toota, vaid et tänapäevased toiduvaliku- ja tootmismeetodid eemaldasid need toidust.

 

Salvestrol® koostisained, patenteeritud segu tsitruse ekstraktidest, (Citrus reticulata/Citrus aurantium), viinamarjaseemnetest (Vitis vinifera) ja kõrvitsapulbrist (Cucurbita maxima). Kapsli kest: hüpromelloos.

Kogus kapsli kohta:
Tsitrusviljade bioflavonoidid ( Citrus reticulata , Citrus aurantiifolia , Citrus sinensis , Citrus limon [puuvili]) 75 mg
Viinamarjaseemne ekstrakt ( Vitis vinifera [seeme]) 75 mg  (5:1, QCE 375 mg)
Suvikõrvits ( Cucurbita maxima [puuvili]) 75 mg (5:1, QCE 375 mg)

Muud koostisained:
Taimsed kapslid, tsitruseliste taust, riisijahu täiteaine, magneesiumstearaat.

Tooraine ekvivalent (QCE)
Koguse toorekvivalent (QCE) on algmaterjali kogus, millest koostisosa ekstraheeriti.

Mis on kapslites?
Salvestroli kapslid koosnevad puu- ja köögiviljapulbrist järgmiselt: 300 mg segatud tsitruselisi, mis on standardiseeritud 25% tsitrusviljade bioflavonoididega, väljendatuna polüfenoolidena, 75 mg kuivatatud kõrvitsat (talikõrvits) ja 75 mg viinamarjaseemne ekstrakti (pange tähele, et see ekstrakt ei ole saadud greibiseemnest või viinamarjakoorest). Ükski sisu ei ole geneetiliselt muundatud ega pestitsiidide ega seenevastaste ainetega töödeldud. Salvestrolid on ümbritsetud taimsetesse kapslitesse, mis sisaldavad tsitruseliste taustatäiteainet. Kapseldamise protsessis kasutatav magneesiumstearaadi kogus on väga väike ja see on taimne kvaliteet, mis on spetsiaalselt ette nähtud kasutamiseks toiduainete valmistamisel.

Tootja SALVESTROL  

Maaletooja Salvestrol Eesti OÜ Rapla

Kokku sobivad tooted

Toidulisand. Tugev luustik, veresooned.

K2+D3 vitamiinid mängivad tervise seisukohast äärmiselt tähtsat rolli aidates kaasa luukoe normaalsele moodustumisele ning lihaste ja vereringe normaalsele talitlusele. K2 vitamiin aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele ja D3 vitamiin aitab hoida luid tervetena Soovitame toodet luude, hammaste, lihaste, vereringe ja immuunüsteemi toetuseks. 

24,85 € (30%)
35,50 €

Toidulisand.

D3 vitamiin toetab immuunsüsteemi, luude ja hammaste ehitust ning närvisüsteemi ja ainevahetuse normaalset talitlust. Toode on kanepiseemnejahu baasil kapslites.

14,00 €

 pHour Salts  - ph tasakaal, energia, puhastumine Alkaline Care toidulisand

pHour Salts on vahend, mille abil muuta kehavedelikud ja -koed aluseliseks.

Koosneb neljast organismile vajalikust mineraalsoolast.

 

32,90 €