Tootegrupid
shaoliniplaastrid.jpg Zoom

Valuvaigistavad Shaoliniplaastrid - 6tk (7x10cm)

Kaubamärk: Biore Extra
Hind:
5,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Plaastris olevaid koostisosi on traditsioonilises Hiina meditsiinis kasutatud tuhandeid aastaid mitmete tõvede ravis – reuma, artriit, selja-, lihas- ja liigesevalu, lumbaago jm.

Peske nahapind sooja veega, kuivatage, lõigake plaaster sobivaks, pange nahale ja hoidke peal 24 tundi.

Mitte kasutada kahjustatud nahal. Samuti ei ole soovitav kasutada rasedatel.

Mentool 40 mg, kamper 100 mg, sünteetiline borneool 20 mg, hiina heinputk 50 mg, nelgiõli 10 mg.

Sarnased tooted

PADMA BASIC on traditsioonilise tiibeti meditsiini kogemustel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Gabur 25”

22,00 €

Sobib hästi üldise väsimuse, jõuetuse, seedehäirete (kõhugaasid, puhitused) korral. Tänu elujõutee koostises olevale eluväädile omab ka immuunsust stimuleerivat toimet. Toodet tuleb kasutada osana tasakaalustatud ja mitmekülgsest toidust ning füüsilisest aktiivsusest.

11,35 €

Toidulisand.

Abistav vahend neeruvaevuste kusihappesoolade ladestumise korral.

13,95 €

Tiibeti meditsiini järgi aitab kopsutee leevendada köha, hingeldust, külmatunnet, liigse vedelikku kogunemist kopsudesse, kopsuturset, liigset higistamist, hingamisraskust ja üldist nõrkustunnet.

7,00 €

Toetab südamelihase normaalset verevarustust, mis võib olla häirunud kõrgest kolesteroolist ja veresoonte lupjumisest. Aitab leevendada stenokardilisi vaevusi ja rütmihäireid. Vähendab sellega kaasnevat hirmu ja ärevustunnet.

7,00 €